את מכשיריה החדשים של HTC לא ראינו בשבוע שעבר ב-CES. אלו כנראה יוכרזו ב-MWC שתיערך בחודש הבא או אולי לפניכן, אך בינתיים שתי הדלפות מסקרנות מאוד כבר עלו לרשת. אלו מכשירי HTC U Ultra ו-HTC U Play.

המדליף אוון בלאס עשה זאת שוב ולפני ההכרזה, שלטענתו תתרחש כבר בהמשך השבוע, הוא הציג שני סרטוני פרומו למכשירים החדשים. תחילה זהו HTC U Ultra המוכר גם בשם HTC Ocean. בסרטון ניתן להבחין בתכונה אחת בולטת במיוחד: דפנות המכשיר מימין ומשמאל מהוות דרך חדשה לשליטה באפשרויות השונות, כך ניתן לעבור בהחלקה בין יישומים או קיצורים מהירים ולאשר את הבחירה בנגיעה נוספת. ראינו אפשרות שכזו בעבר אולם לא מאחת היצרניות הגדולות. אפשרות שנראית לנו כדרך נוחה וטבעית למדי באחיזת המכשיר.

מלבדו HTC תכריז גם על HTC U Play, מכשיר שוק ביניים פלוס אשר יכלול מסך 5.2 אינץ'. לצידו גם יוכרז HTC One X10, אשר יציע מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD, שבב מתומן ליבות MT6755 עם 3 ג'יגה-בייט RAM ומצלמה 16 מגה פיקסל. לגבי המפרט של המכשירים האחרים, אין כרגע מידע נוסף.

יש שמועות סותרות ברשת בנוגע למועד ההכרזה הסופי. בחלקן נטען כי אלו יוכרזו באירוע שתערוך HTC ב-12 לינואר ואילו הערכות אחרות אומרות כי זה יקרה במסגרת MWC 2017. אנחנו בכל מקרה ממתינים.