לפני כשבוע התקיימה השקת ה-HTC Rhyme באירוע שנערך בניו-יורק, ומיד אחריו HTC מיהרו להכריז על עוד אירוע, שיערך הפעם בבריטניה בתאריך ה-6 לאוקטובר ביום חמישי. הזמנות שהגיעו בימים האחרונים למוזמנים שונים, גילו על כוונת החברה הטיוואנית להציג מכשיר המשלב את טכנולוגיות של Beats Audio, לאחר שהמכשיר שהושק בשבוע שעבר, הפליא אותנו כאשר לא הכיל את טכנולוגיית הסאונד המתקדמת של חברת Beats שנרכשה לא מכבר ע"י HTC.

שמועות אומרות שהמכשיר שיושק הוא לא אחר מאשר ה- HTC Runnymede שדלף בווידאו בסוף השבוע שעבר, וחשף מסך די גדול בגודל של 4.7 אינצ', וגם את תמיכתו במוצרי Beats לאחר שלוגו החברה הופיע על גב המכשיר. המפרט, שגם דלף לא מכבר, מגלה שהמכשיר יכיל מעבד 1.5GHz, זיכרון 768MB RAM, אחסון 16GB, מצלמה ברזולוציית 8 מגה-פיקסל וכן מצלמה קדמית ברזולוציית 1.3 מגה-פיקסל. ה-Runnymede יכיל את הקישוריות הסטנדרטיות כיום כגון ה-bluetooth וקישורית ה-Wifi ויגיע עם אנדרואיד בגרסת 2.3.4 ועליה ממשק ה-Sense בגרסת 3.5 החדשה. אבל, יש שאומרים שלא נראה את המכשיר הזה באירוע הקרוב אלא נגן מדיה שיקרא HTC Beat וייצג את HTC בעולם הנגנים שמכיל מכשירים כמו ה-iPod של אפל, וה-Galaxy Wifi של סמסונג.

אבל גם עם כל השמועות והידיעות השונות, HTC כצפוי תפתיע עם מכשיר חדש. נחכה ל-6 באוקטובר ונראה, אנחנו כאן כמו תמיד, נמשיך ונעדכן. (מקור)