המכשיר העסקי שהוכרז בפברואר השנה, ה-Touch Pro2 הושק בארץ על ידי ניופאן, נציגת HTC בישראל. זהו מכשיר עסקי המבוסס על Windows Mobile בגרסה 6.5 ומגיע יחד עם מקלדת מלאה הנשלפת כסליידר ומסך מגע 3.6 אינצ’.

המכשיר ממשיך את סדרות המקלדת המוצלחות של HTC כמו TyTN ו-Touch Pro אולם הפעם הוא מגיע עם מסך מגע מלא ללא מקשים בחזית. הוא כולל את ממשק ה-Sense שמחליף את הממשק הסטנדרטי של WM, יחד עם רזולוציה גבוהה 480×800 על גבי מסך מגע resistive.

בצד המפרט תמצאו מעבד מעט חלש למכשירים כיום העומד על 528MHz, אך עם זיכרון RAM גבוהה של 512MB, זיכרון פנימי 288MB עם אפשרות הרחבה בכרטיס microSD, מצלמה 3.2 מגה פיקסל ומצלמה משנית לשיחות וידאו באיכות VGA, מקלט GPS, קישוריות WIFI ו-Bluetooth, וכמו כן תמיכה בשרתי דואר ארגוני (Exchange) המאפשר סנכרון ליומן, אנשי קשר, מיילים ועוד.

המכשיר לא ימכר בחברות הסלולר השונות אלא כמכשיר פתוח SimFree ותוכלו להשיגו בחנויות ניופאן Outlet ובאתר במחיר 3,800 שקל עם עברית של איירון ואחריות לשנה.

htc-touch-pro-2

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.