לא במקרה מעבד ה-Tegra 3, או Kal-El המוכר לחלק ממכם נחשף בתקופה זו, שכן בעוד חודשיים בלבד מתחילה "עונת התערוכות". בינואר תערוכת האלקטרוניקה CES שמתקיימת בלאס ווגאס, לאחריה בפברואר תערוכת הסלולר MWC שמתקיימת בברצלונה ועוד מספר תערוכות נוספות (Computex, IFA וכו’). לכן, השמועות על כך ש-HTC תציג בברצלונה 3 מכשירים מבוססי Tegra 3 לא מפתיעים אותנו. הדיווחים המגיעים מ-Digitimes אומרים כי החברה תציג 2 מכשירי אנדרואיד ועוד טאבלט אחד המריצים את המעבד החדש יחד עם גרסת ה-Android 4.0.

אחד מהם כזכור הוא HTC Edge שעל פי השמועות מעבד 4 ליבות פועם בליבו במהירות 1.5GHz יחד עם מסך מגע 4.7 אינצ’, זיכרון 1GB RAM ומצלמה 8 מגה פיקסל. נוסף אליו שנראה בתערוכה הוא HTC Ville שכפי הנראה יהיה הראשון של HTC לרוץ על מערכת ה-Ice Cream Sandwich ויביא מפרט הכולל מעבד כפול ליבה 1.5GHz, מסך מגע 4.3 אינצ’, מצלמה 8 מגה פיקסל וסוללה 1,650. כמו ה-Edge גם ה-Ville יגיע עם מעבד סאונד של Beats Audio.

עם מספר תערוכות שבפתח, התכוננו למבול של שמועות על מכשירים חדשים ואולי נוכל לקבל גם הצצה עוד לפני ש-MWC נפתחת. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.