סירי, S Voice והבאה בתור, היא HTC. החברה עסוקה בתקופה האחרונה כך נראה, בפיתוח עוזרת אישית משלה. תמונה אשר העלתה לעמוד הפייסבוק הרשמי, מציגה יישום פקודות קוליות בסגנון של סירי ושיחה המתנהלת לכאורה בין העוזרת לכלב (?) והכיתוב “סודי ביותר” בקצה. “אי פעם תהיתם מה חיית המחמד שלכם מנסה לומר לכם כל השנים הללו?” נאמר בהודעה. לא ברור לגמרי למה התכוון המשורר והניחוש שלנו שהכוונה של החברה כי השירות אינו מתורגמן לכלבים אלא לבני אדם, כך גם מדגישה HTC כי זה לא באמת מתורגמן לנביחות של הכלב.

אם נחשוב לרגע ברצינות, אז הגיוני למדי ש-HTC תשיק עוזרת וירטואלית שכזו, שכן המתחרות הגדולות שלה כבר שם, ואחת שכזו בממשק ה-Sense לא תפתיע אף אחד. נוסיף לכך את הדיווח של אתר YouMobile הטוען כי העוזרת תכונה HTC Speak, קיבלנו כאן תמונה שלמה למה שעתיד לבוא בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.