כחלק מסדרת ה-One החדשה, HTC הציגה מגוון לא קטן של חידושים ובניהם גם HTC Zoe, יישום לעריכת וידאו המאפשר ליצור קליפ מהיר וססגוני ממגוון התמונות והסרטונים שצילמנו דרך המכשיר. כעת, קבוצת HTC Creative Labs, יחידה עסקית האחראית לפיתוחים שונים של החברה הודיעה כי היא תשיק את יישום ה-HTC Zoe להורדה בחנות גוגל ולכולם.

HTC Zoe מספק למשתמש יישום עזר לעריכה מהירה של קליפים קצרים בצורה פשוטה למדי. ניתן לבחור את התמונות והסרטונים הרצויים מהגלרייה, לבחור מוזיקה ולתת ל-Zoe לעשות את השאר. בתוך שניות נוצר קליפ קצבי בן 30 שניות לשיתוף בין חברים וברשתות החברתיות.

צוות ה-Creative Labs המעסיק 260 עובדים ברחבי העולם ומרכז שליטה בסיאטל ארה”ב, אחראי בין היתר על תחום התוכנה ב-HTC ובקרוב הם צפויים לשחרר יישומים נוספים כמו פיד ה-BleenkFeed המפורסם. השקת האפליקציה לחנות תתרחש בשבוע הקרוב.

וידאו: HTC Zoe

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.