לפני כשבועיים, שלחה ענקית האלקטרוניקה HTC הזמנות לאירוע השקה, שיערך בתערוכת IFA 2014 בשבוע הבא, בו היא צפויה להכריז על מכשיר חדש, ה-Desire 820. המדליף הידוע upleaks, שכבר הוכרז כיורשו של evleaks ואף קיבל את ברכתו, סיפק רצף של שלוש הדלפות, אחת על ה-Dsire 820, ושתיים נוספות על שני שעונים-חכמים חדשים, שעליהם עובדת החברה הטיוואנית בזמן זה.

גם HTC נכנסת לשוק השעונים החכמים (התמונה להמחשה בלבד)

על פי המדליף, החברה עובדת בימים אלו ממש על שני שעונים-חכמים חדשים. האחד, הנושא את שם הקוד WWY, יהיה בעל מסך בגודל 1.8 אינץ', ברזולוציית 32×160, סוללה בנפח 100 mAh, ותמיכה בתקן העמידות למים ואבק IP57, השעון יושק בספטמבר. השעון השני, נקרא בשם הקוד CWZ. הפרטים לגביו עדיין מעורפלים, אך מה שידוע עד כה היא שהוא ירוץ על מערכת ההפעלה Android Wear מבית גוגל (Google) וכי הוא יהיה זמין בצפון אמריקה, יפן, קוריאה, המזרח התיכון, אירופה ואפריקה.

עוד פרטים נוספו על ה-Desir 820, אשר לפי הפרטים האחרון הוא יציע מסך בגודל של 5.5 אינץ' ברזולוציית HD, מה שיגדיר את המכשיר כפאבלט. במכשיר תרוץ ערכת השבבים Snapdragon 410, בעלת יכולת העיבוד של 64 סיביות המגיעה עד תדר עבודה מקסימלי של 1.2 ג'יגה-הרץ יחד עם תמיכה ברשת ה-LTE והמאיץ הגרפי Adreno 306. למכשיר זיכרון עבודה בנפח 1.5 ג'יגה-בייט, נפח אחסון של 8 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית בהבחנה של 13 מגה-פיקסל, קדמית של 8 מגה-פיקסל וסוללה בנפח 2600mAh. על פי המפרט אפשר להניח כי המכשיר יהיה מיועד לפלח שוק הביניים, ויציג את האופנה החדשה של מעבדי 64 ביט עם תמיכה ברשת ה-LTE, גם למכשירים שאינם מיועדים לשוק הגבוה.

נראה כי HTC עבדת במרץ על מנת להקשות את התחרות על יריבותיה, ביניהם סאמסונג (Samsung), שהציגה רק לפני ימים בודדים שעון-חכם חדש, אפל (Apple), שצפויה להציג גם היא שעון-חכם בעתיד, ו-LG, שפרסמה תמונות של השעון חדש שלה בשבוע שעבר.