החבר'ה הטובים מפורום המפתחים XDA לא מפסיקים להפתיע וחבר הפורום תחת הכינוי "frigid" פרסם את הכלי "HTC Super Tool" אשר מאפשר להשיג בצורה נוחה ופשוטה יחסית הרשאות Root עבור מספר רב של מכשירי HTC.

כידוע, מוקדם יותר השנה השיקה החברה הטיוואנית את פורטל המפתחים HTC Dev אשר מאפשר, בין היתר, לקבל הרשאות Root בצורה רשמית עבור מספר נבחר ומצומם של מכשירי HTC, אולם אך הדבר לא הגיע ללא כל מחיר ומשתמשים אשר היו מעוניינים "לפרוץ" את המכשיר שלהם באמצעות השירות של החברה נאלצו למלא טופס בו הם מסכימים לוותר על אחריות היצרן של המכשיר. בנוסף הפורטל לא איפשר להשיג הרשאות Root עבור מכשירים ישנים יותר.

HTC Super Tool  אשר פותח באמצעות שיתוף-פעולה של מספר חברי הקהילה הוא לא "פוני של טריק אחד" ומעבר לאפשרות להשיג הרשאות Root בקלות הוא מעיין "אולר-שוויצרי" עבור מכשירי HTC ומאפשר גם לבטל את ממשק ה-Sense UI – עבור משתמשים אשר מעוניים בחווית אנדרואיד "טהורה", לפתוח את המכשיר ל-Sim-Free, לפתוח את ה-Bootloader ועוד. הכלי מיועד ונבדק על מספר רב של מכשירים כמו ה: Evo 3D, Sesation וה-Amaze, רשימה מלאה של המכשירים וקישור להורדת הכלי ניתן למצוא בשירשור הזה בפורום XDA.

למרות שהכלי פשוט לשימוש אנו פה ב-TGspot לא ממליצים להתעסק עם המכשיר במידה ואתם לא יודעים מה אתם עושים. לאמיצים מקוראינו אשר בכל זאת ינסו את HTC Super Tool נשמח לשמוע בתגובות איך עברה חווית ה"פריצה".

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.