רק אתמול חשפה בפנינו HTC מספר פרטים על ממשק ה-Sense המשודרג לאנדרואיד, והנה כעת אנו מקבלים פרטים חדשים אודות ממשק ה-Sense ל-Windows Phone 7 שינסה לספק לנו חווית שימוש גבוהה ונוחה הרבה יותר ממה שהכרנו. כפי הנראה, ממשק לא יחליף את הממשק המקורי של המערכת של מיקרוסופט אלא מתווסף לקיים, ויגיע עם מכשירי HTC שעדיין לא נחשפו כדוגמת ה-Schubert.

אם זהו אכן הממשק הסופי, מצפה לנו חווית משתמש גבוהה במיוחד, עם מחוות מגע, אנימציה ומעברי תלת מימד עשירים ומרהיבים. בנוסף, ישנם עוד מספר אפליקציות קטנות כדוגמת אפשרות לפתקים על מסך הבית ומשחקים קטנים. במבט חטוף בוידאו ניתן לראות גם גישה ל-HTC Portal, שהיינו מהמרים כי זוהי חנות אפליקציות קטנה עבור מכשירי HTC בדומה ל-Samsung Apps.

כרגע זה עוד מוקדם לדעת האם ומתי נראה את הממשק המהודר על מכשיר מבית HTC, שכן אנו ממתינים קודם בכליון עיניים להכרזה הרשמית של מיקרוסופט על מערכת ההפעלה המדוברת הצפויה להתרחש בחודש הבא. (מקור)

עדכון: אם חשבנו כי זהו קונספט, מתברר כי הממשק אמיתי לגמרי ונצפה על מכשיר ה-Schubert של HTC. וידאו בהמשך.

;

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.