השדרוג לאנדרואיד בגרסה 4.3 שהגיע אל מכשירי ה-One של HTC כלל מספר שינויים קטן וממשק ה-Sense לא שונה באופן מהותי. אבל כבר בעתיד הקרוב צפויים ככל הנראה שינויים.

הבלוג Android Revolution HD הצליח להניח את ידיו על תמונות של גרסה 5.5 של הממשק המותאם אישית של החברה הטיוואנית, ונראה כי הפעם הוא כולל לא מעט שיפורים, או לפחות שינויים.

לעמוד העדכונים, BlinkFeed, התווספו אפשרויות חדשות. כעת ניתן יהיה לחפש נושאים בהתאמה אישית, לצד האפשרויות שקיימות גם בגרסה הנוכחית של ה-Sense, אך עדיין לא ברור אם יהיה ניתן להוסיף מקורות RSS ובכך להפוך את עמוד העדכונים לקורא חדשות יעיל יותר. אלו שלא מעוניינים להשתמש ב-BlinkFeed ישמחו לדעת כי בגרסה 5.5 הוסיפה החברה אפשרות לכבות כליל את עמוד העדכונים, אשר שואב מידע מהרשתות החברתיות השונות ואתרי החדשות השונים, נראה כי ב-HTC קיבלו את הביקורת של המשתמשים, שלא אהבו את הרעיון שעמוד בית שלם 'מבוזבז' על שירות בו הם לא משתמשים.

בנוסף, שיפרה החברה את המקלדת והיא כוללת מעתה חייכני אימוג'י (Emoji), בממשק המצלמה נוספה האפשרות לצלם תמונות במצב 'פנורמה+' ו'מצב כפול' שכנראה יאפשר לצלם תמונה מהמצלמה האחורית והקדמית במקביל, בדומה לאפשרות שקיימת ב-Galaxy S4 של סמסונג (Samsung) וב–G2 של LG. כן נוספה האפשרות להתאים אישית את חלון ההגדרות המהירות.

את הגרסה החדשה של ממשק ה-Sense אנו מצפים לראות ביחד עם ההשקה של ה-One Max, גרסת הפאבלט של מכשיר הדגל הנוכחי של החברה. לא מן הנמנע כי לאחר ההשקה תגיע הגרסה החדשה של הממשק גם אל מכשיר ה-One.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.