לאחר שדלפו תמונות ראשונות של מכשיר ה-M7, מכשיר הדגל לשנה הקרובה של HTC, אין זה מפתיע כי כעת הודלפו לאינטרנט תמונות ראשונות של גרסה 5 של ממשק ה'סנס', המעטפת המותאמת אישית של החברה אשר מלווה את מכשירי האנדרואיד של HTC (כמעט) מתחילת דרכם.

מינימליסטי היא מילת המפתח
ממשק ה'סנס' של החברה אומנם נעים לעין אך הוא נתפס בעיני הלקוחות כנפוח ואיטי, עם עודף אנימציות, יישומונים (ווידג'טים) ויישומים מיותרים. כאשר החברה השיקה את 'סנס 4' נראה כי החברה החלה מגמה בכיוון הנכון והיא הפכה את הממשק למנופח פחות, בהשוואה לגרסאות קודמות, גרסה 4 הייתה מהירה ויעילה מקודמותיה. הצצה אל הגרסה החדשה של הממשק הגיעה לפורום המפתחים XDA.

Sense 5.0 מראה 'שטוח' יותר.

נראה כי בגרסה 5 החברה בחרה ללכת על כיוון "קיצוני" יותר – עד למצב שבו יישומון השעון ומזג האוויר שהיה כה מזוהה עם החברה נעלם. ב'סנס 5' החברה בחרה כיוון מינימליסטי יותר וזה ניכר לכל אורך מערכת ההפעלה, הסמלים שטוחים וברורים יותר, והמראה הכללי מרגיש מרובע יותר – כמו הפרשנות של HTC לממשק המטרו המלווה את גרסאות אנדרואיד האחרונות. חשוב לציין, כי ייתכן ומדובר בגרסה מוקדמת של הממשק, ובגרסה הסופית שתוצג ביחד עם ה-M7 יוצג ממשק שונה מזה המוצג בתמונות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.