המכשיר המשותף הראשון ל-HTC ו-Beats Audio הוכרז היום רשמית ולא איחר לבוא אחרי הרכישה של HTC את חברת אביזרי השמע של Dr. Dre ומודבר בלא אחר ממכשיר ה-Sensation שעבר מספר שדרוגים נוספים בדרך להיות המכשיר הראשון של השותפות.

ה-Sensation XE מביא לדברי HTC, איכות אודיו שלא נשמעה כמותה, ומכיל מעבד סאונד משובח שיספק טווח תדרים גבוה יותר ובאס עמוק יותר. יחד איתו מצורפות אוזניות, איך לא, של Beats Audio המגיעים עם כפתורים לשליטה בנגן המוזיקה ומיקרופון המשמש לדיבור.

מלבד היתרון שהביא Dr Dre, ה-Sensation XE בעל מאפיינים דומים ל-Sensation עם מסך מגע 4.3 אינצ’ qHD, מצלמה 8 מגה פיקסל תומכת צילום וידאו 1080p, ומערכת האנדרואיד 2.3.4 עם ממשק Sense UI 3.0. תוספת נחמדה מאוד היא השדרוג למעבד המכשיר שקפץ מ-1.2GHz ל-1.5GHz כפול ליבה, ותוספת של 210mAh לסוללת המכשיר (1730mAh סה”כ).

Sensation XE צפוי לצאת באירופה בחודש ספטמבר הקרוב במחיר של 589 אירו (כ-$800),  ואנחנו באמת סקרנים להאזין לסאונד הבוקע מהמכשיר החדש.

מכשיר נוסף שעדיין לא נחשף הוא ה-HTC Runnymede שנצפה אמש והוא כפי הנראה גם פרי הפיתוח המשותף של החברות כשהוא מביא מסך 4.7 אינצ’ ומעבד 1.5GHz.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.