לאט לאט אנחנו מתחילים לעבור מצילום וידאו HD 720p אל השלב הבא: צילום וידאו Full HD 1080p ברזולוציה של 1920X1080. המכשירים שכרגע מסוגלים לעשות את זה הם המכשירים עם מעבדי הכפולי ליבה, ה-Galaxy S II (שכבר הראה את יכולותיו ועקף את ה-2X באיכותו), LG Optimus 2X, ה-HTC Sensation ובקרוב ב-iPhone 5 וב-Motorola Atrix.

כמובן שהשוואות הם חלק בלתי נפרד מהמשחק וב-Phandroid הצליחו לשים את ידם על prototype (גרסה לא סופית) של ה-HTC Sensation ועל ה-LG Optimus 2X, ולקחו אותם לקרב ראש בראש בתחום צילום הוידאו. חשוב לציין שכרגע הסנסציה עוד נמצא בשלב הניסויים ויכול להיות שהאיכות הוידאו שאנחנו רואים כאן היא לא סופית והיא תשופר בהמשך, עד להשקתו הרשמית של המכשיר. אתם מוזמנים לצפות בקרב בסרטון הבא (אל תשכחו להפעיל את הסרטון על 1080p!):

אם היינו צריכים להכריע את הכף עכשיו, היינו הולכים על ה-LG Optimus 2X, שמציג איזון צבעים יותר טוב ופחות רעש דיגיטלי מאשר ה-Sensation, ורואים את זה היטב בסרטון. אך גם רואים היטב בסרטון שב-Sensation הוידאו הוא בהרבה יותר חד מה-2X. עם קצת עבודת ליטוש על איזון הצבעים של ה-Sensation ואנחנו מעריכים שזה יראה הרבה יותר טוב, ונקווה שעד ההשקה הרשמית HTC באמת תעשה כך. (מקור)