עוד חודשים יחלפו עד אשר משתמשי HTC ייזכו לגרסת ICS רשמית עבור מכשיריהם אך האנשים ב-XDA כבר מציעים גרסה להורדה את גרסתה הראשונה שדלפה לרשת עבור מכשיר ה-Sensation.

אז אחרי שראינו את ממשק ה-TouchWIZ של סמסונג ו-Timescape של סוני אריקסון על גבי מערכת האנדרואיד 4.0, מגיע כעת גם ממשק ה-Sense 3.5, שבדומה לממשקים האחרונים, לא נראה שינוי גדול במיוחד ונראה כי בוצעו התאמות בהתאם לחידושים שמציעה המערכת החדשה, אם כי צריך לזכור שמדובר בגרסה ראשונית. כך ישנו שינוי בכפתורים שבתחתית (Lancher) שמעתה ניתן לשנות ולהתאים אותם כרצון המשתמש, כך גם ממשק הנעילה המאפשר גישה לארבעה קיצורים מהירים כולל אפשרות לגישה ישירה לתיקיות.

הרום המבושל פרי פיתוח של RCMix עדיין לא פועל בצורה מושלמת ולבטח עם באגים רבים כך שרק האמיצים מבינכם מוזמנים לנסות ולספר לנו.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.

12 תגובות

 1. זו השטות הכי גדולה ששמעתי אי פעם, בתור לקוח HTC, מאז הסנס הראשון ישנם כל כך הרבה שינוים, וויזואליים וטכניים, אני מציע שתעבוד עם ממשק הסנס הראשון שיצא ותעבוד עם הסנס 3.5 החדש ותבין איזה מילות בורות יצאו מפיך!
  למה דבר ראשון כולם מכפישים אפילו ללא נסיון?
  אגב כהשוואה אתה יכול למנות לי מכשיר אחר ששינה דברים יותר מהותיים במהלך הזמן? לא ניראה לי… מצד שני יש לי בראש הרבה חברות שכמעט לא נגעו בממשק כמו סמסונג, אל ג'י, מוטורולה וכו'…

 2. הידע שלי כנראה יותר רחב משלך ובהרבה
  ואני באמת חושב שאתה לא מבין הרבה על מה שאתה מדבר אם הטענות שלך נגד htc הם רק קרינה

 3. בניגוד לממשקים האחרים שמנסים להשתלב עם ICS פה איכשהו זה מצליח …

  בממשק הטאצ' ווזי' והממשק של סוני אריקסון לא היה בכלל הבדל …

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here