אם חשבנו שבעיית הקליטה שמורה רק ל-iPhone 4 (פרשת Antenagate), מתברר כי גם ל-HTC Senation ישנם בעיות דומות כאשר משתמשים מדווחים על “אחיזת המוות” הגורמת לא רק לבעיות קליטה, אלא גם משפיע על תקשורת ה-Bluetooth וה-WiFi.

הדברים מסתמכים גם על עיצובו של ה-Sensation שאמנם אינו עשוי מגוף אחד (unibody), אך משתמש באלומיניום ברוב חלקי המכשיר. כפי שניתן לראות בתמונה,  HTC אכן דאגה כי חלקי הפלסטיק שבמכסה ישמשו את אזורי האנטנה בהם ישנם מגעים מוזהבים המתחברים ללוח המכשיר, אולם בזמן שהמשתמש חוסם חלקים אלה בכף ידו, ישנה ירידה דרסטית בקליטה ובביצועי ה-Bluetooth וה-WiFi.

הוידאו שבהמשך מדגים את התופעה שמתרחשת רק מהנחת המכשיר על גבי האצבעות, פעולה בסיסית למדי למשתמש ביום יום שלא אמור לחשוב יותר מידי כיצד הוא אוחז במכשיר.

ה-Sensation הוא מכשיר הדגל של HTC שהשיקה לראשונה מכשיר כפול ליבה חזק המתחרה ישירות ב-Galaxy S II, כך ש-HTC לא יכולה להרשות לעצמה בעיות שכאלה. בינתיים לא התקבלה כל תגובה רשמית מ-HTC על התופעה וגם הדיווחים ברשת עוד מעטים, אך מה שבטוח, זה לא סוף הסיפור. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.