כולנו זוכרים את HTC Pyramid שהודלף מספר פעמים בעבר לרשת, והיום HTC השיקה אותו באופן רשמי רק בשם אחר: נא להכיר, המתחרה ל-Galaxy S II וה-iPhone 5 העתידני והראשון של HTC עם מעבד כפול ליבה.

ה-HTC Sensation יכיל מסך בגודל 4.3 אינץ' ברזולוציית 16:9 (מעולה!) qHD של 540X960 פיקסלים מסוג Super clear LCD. בתוכו הוא יריץ מעבד חזק של 1.2GHz מתוצרת Qualcomm, ביחד עם 768MB RAM, עוד 4GB זיכרון פנימי, הרחבה עם microSD ו-1GB ROM. כמובן שהוא יריץ את Android 2.3 עם ממשק ה-Sense בגרסה החדשה 3.0. מבחינת המולטימדיה הוא יכיל מצלמת 8MP עם פלאש LED כפול ו-וידאו FullHD, כשהוא יכיל תמיכה ב-DviX/XviD. מבחינת קישוריות, Bluetooth, Wi-Fi, A-GPS, כולם נמצאים כאן, ואפילו יש חידוש: יציאת HDMI. ה-Sensation יכיל סוללה בחוזק של 1540mAh (נקווה שזה יספיק למסך והמעבד שהולכים לצרוך המון אנרגיה), הוא ישקול 148 גרם (אאוץ') ועוביו יהיה 11.3 מ"מ.

אין ספק כי ביחד עם ה-HTC EVO 3D, מדובר במכשיר הדגל של HTC לתקופה הקרובה, במיוחד לאור לאחר האכזבה שראינו ב-MWC 2011. ה-Sensation יושק בקרוב, בכל רחבי העולם, כשצפויה להיות לו גרסת דור 4 (HSPA+) שמיועדת למספר מפעילות מחו"ל שהודיעו שבכוונתם להשיקו בקיץ הקרוב.