למרות הירידה בהכנסות וברווחים, HTC לא שינתה (עדיין) את התוכניות שלה לשנה הקרובה. החברה חשפה הלילה כרזה בבלוג הרשמי בו היא מציגה אינפוגרפקיה של טכנולוגיות הצילום מאז ועד היום, ואפילו לא התביישה לדבר ולרדת על המתחרים ולומר כי לא נעשתה התקדמות משמעותית בתחום הצילום במובייל. כך היא צוחקת על ה-iPhone 4S עם חיישן 8 מגה פיקסל שהגיע שנה מאוחר מידי ולא הגדיל את החיישן למרות השיפור במצלמה, וה-Nokia 808 PureView עם 41 מגה פיקסל שציינה ביקורת שאמרה “זה לא ממש יעזור לכם”. בסיום הכרזה מציגה HTC את ה-One X בתוך המכשיר האיכותי שלה בשנת 2012 המסוגל לספק צילום וידאו וסטילס ואת 2013 היא השאירה עם סימן שאלה.

אז על מה החברה מדברת? אנחנו מנחשים שמדובר באותה הכרזה הצפויה להיערך ב-19 לפברואר, כשבוע לפני תערוכת MWC 2013 שם ככל הנראה תחשוף את מכשיר ה-M7 המדובר הכולל לפי השמועות חיישן 13 מגה פיקסל. “HTC תביא חווית צילום וסאונד ב-2013”, כך נכתב בכרזה ולנו רק נותר לקוות שהיא אכן תעמוד בציפיות.

לכרזה המלאה

עדכון: השמועה ברחוב שהמכשיר יביא זן חדש של צילום בדומה לזה של נוקיה. ואת חיישן ה-13 מגה פיקסל היא תייצר מ-3 חיישני 4.3 מגה פיקסל. כך שכל פיקסל בתמונה יצולם 3 פעמים. הטכנולוגיה מוכנה Ultrapixle (אולטרה פיקסל)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.