האם נוכל להכריז על שנה זו כשנת המסכים העצומים? נראה שכן, לאחר שהוכרזו באופן רשמי מכשיר הגלקסי לשוק האמריקאי ולאחר חשיפת מכשיר ה-HTC Holiday, שהמשותף לכולם שהם כוללים מסך גדול במיוחד בגודל של 4.5-אינצ', אך כנראה שב-HTC חושבים כי זה לא מספיק. על-פי קובץ תמונה שנמצא על-ידי חדי העין באתר הטכנולוגיה Pocket Now, נמצא כי הקובץ מכיל מידע אודות מפרט מכשיר של HTC שטרם הוכרז שעונה לשם הקוד "Runnymede" והדיווחים ברשת קוראים לו Sensation Special Edition .

מהמידע אשר עולה מקובץ התמונה (EXIF) נראה כי ב-HTC מתכננים מכשיר מפלצתי בכל קנה מידה: המכשיר יכלול מסך בגודל של 4.7-אינצ' בעל רזולוציה של 480×800, מצלמה אחורית עם חיישן 8 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית לביצוע שיחות-ווידאו ברזולוציה של 1.3 מגה-פיקסל, מעבד במהירות 1.5GHz (כמו זה אשר קיים ב-Flayer, מחשב-הלוח של החברה) וזיכרון RAM בגודל 768MB.

לגולשינו אשר לא מכירים את המונח EXIF, נסביר כי בכל צילום כיום קיים גם מידע בכל תמונה שמצולמת, אשר מכיל מידע אודות המצלמה או המכשיר שצילם את התמונה.

נתון מעניין נוסף הוא שכנראה מדובר בטלפון הראשון אשר נולד מתוך שיתוף הפעולה עם חברת Beats של DR. Dre,  שכן המכשיר יצויד באוזניות של חברת הסאונד המוצלחת. המכשיר עתיד להריץ את אנדרואיד בגירסא 2.3 (Gingerbread) ומעליה את ממשק-המשתמש של החברה, ה-Sense UI בגרסה 3.5.

מעניין לראות כיצד המכשיר יעוצב המכשיר והאם HTC תטמיע בו את הקו-העיצובי של חברת Beats אשר מתאפיין בדרך כלל בקווים קשוחים עם צבעים של אדום בוהק ושחור עמוק. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.