כבר זה זמן שאנו שומעים על ה-HTC Rezound, או בשמו הקודם Vigor, והוא המעניין מבין אחרוני המכשירים של החברה, והשלישי בסדרת ה-Beats עם סאונד איכותי מהרגיל. העיצוב ב-Rezound אינו שונה ממכשירים אחרים של HTC, אך ניתן לשים לב לגבו המשולב פלסטיק וגומי לאחיזה ונוחות מרבית, וכן הוא משלב את צבעי האדום שחור המאופיינים למותג ה-Beats.

אז פרט למעבד כפול הליבה המשודרג 1.5Ghz (כזה שציפינו שיהיה ל-Sensation) ומסך 4.3 אינצ', הוא הראשון להביא למכשירי HTC מסך ברזולוציה 1280×720, או מסך HD כפי שאנחנו נוהגים לומר, וכן, הוא עדיין רץ על גרסת ה-Gingerbread, לפחות כרגע עם ממשק ה-Sense 3.0 וכבר קיבלנו הבטחה לשדרוג לגרסת ה-ICS. בנוסף הוא  מגיע עם מצלמה משופרת בעלת  חיישן 8 מגה פיקסל וצמצם f2.2 רגיש לתאורה נמוכה, צילום וידאו HD 1080p ומצלמה קדמית 1.3 מגה פיקסל.

על דור הרביעי HTC לא יכלה לדלג ולכן אפשר לצפות למהירות הורדה של עד 12Mb לשנייה בתקשורת דור 4 LTE, זאת לצד קישוריות ה-WiFi וה-Bluetooth. הסוללה, זו שמספקת לנו את הכוח בהנעת המכשיר, מגיעה כאן בהספק של 1620mAh, יחד עם אפשרות למטען אלחוטי (כפי שנחשף בשבוע שעבר) ועוד אביזרים המגיעים כמו עמדת עגינה שולחנית ואוזניות עם שליטה על נגן המוזיקה.

הוא יושק ברשת Verizon כבר בעוד שבועיים, במחיר $300 לחוזה שירות, מעט יקר בהשוואה למכשירים הנמכרים ברשת זו ונמתין לגרסאות האירופאיות שיושקו וודאי בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.