יש גם בזהב, אמתי הפעם: היצרנית הטייוואנית HTC חשפה אמש גרסה מיוחדת למכשיר הדגל שלה, ה-One M9, המצופה בזהב 24 קראט.

הגרסה המוזהבת של המכשיר, נבנתה במיוחד כהוקרה לגמר ליגת האלופות שייערך הערב, ה-6.6, בעיר ברלין בגרמניה, בו יתמודדו ברצלונה הספרדית מול יובנטוס האיטלקית. בנוסף, בגבו חרוט סמל ליגת האלופות (UEFA Champions) והוא יוענק במתנה לשחקן המצטיין במשחק – כך מסרה HTC. סביר כי הגרסה המוזהבת של המכשיר אינו כולל שדרוגים חומרתיים מהותיים לעומת גרסת הדגל, זאת לאור העובדה כי היצרנית אינה ציינה כלל מהו מפרטו.

לפי שעה, לא ברור מהי הכמות של המכשירים אותם בנתה היצרנית כמו גם האם יופצו במהדורה מוגבלת לציבור הרחב. עם זאת, סביר כי זו כן תעמיד מספר מכשירים בודדים לרכישה עצמאית לבעלי הממון, שיוזמנו בהזמנה מיוחדת וחד פעמית.

אמנם לא צויין מהו מחירו של המכשיר המוזהב, אך אם ברצונכם להתחדש במכשיר הדגל החדש של HTC ולא לשבור תוכנית חיסכון, בהחלט ניתן להסתפק במכשיר ה-M9 המקורי, או לחכות לגרסה המשודרגת שלו. אגב, אם תציצו טוב בתמונה תראו כי היא צולמה עם לא אחר מאשר מכשיר האייפון.

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.