מספר ימים לאחר שחשפה את דור ההמשך לסדרת ה-One המצליחה, ה-(HTC One (M9, משוויצה החברה הטיוואנית במכשיר החדש ומשחררת שני קדימונים בערוץ היוטיוב שלה המציגים את יכולתו.

בסרטון הטיזר הראשון שאורכו כדקה, נראה מכשיר ה-M9 מרחף לו אי-שם בחלל תוך כדי התמקדות בפרטים הקטנים כגון החומרים ממנו עשוי המכשיר כמו גם דגש על המצלמה האחורית ונורית ה-LED הכפולה בגבו. הסרטון, בניגוד לסרטון השני אותו שחררה, אינו כולל קריינות רקע אלא מוזיקה מקפיצה שנראה כאילו לקוחה מסצנת "מסע בין כוכבים".

בסרטון השני המעט יותר מושקע יש לומר, שם ניתן לזהות את קולו של שחקן הקולנוע היהודי רוברט דאוני ג'וניור (Robert Downey Jr) בתור הקריין, מציגה החברה רגעים מרגשים וקסומים בחייהם של אנשים שונים, כשבסופם בולט המשפט We're All One (כולנו אחד) – כשזו מתכוונת כמובן לסדרה המצליחה.

http://www.youtube.com/watch?v=SJFQgyu-7po

מכשיר ה-HTC One M9 שהוכרז בכנס המובייל MWC 2015 זהה בצורתו החיצונית למכשיר הדגל הקודם של החברה, כשרוב השיפורים הפעם מתמקדים תחת מכסה המנוע. המכשיר מצוייד במעבד מתומן הליבות Snapdragon 810 בארכיטקטורת 64 ביט ובזיכרון עבודה (RAM) של 3 ג'יגה-בייט. גם המצלמה זכתה לשינוי מהותי בהשוואה לדור הקודם וכוללת מעתה רזולוציה של 20 מגה-פיקסל עם חיישן של חברת טושיבה.

HTC One M9

ה-HTC One M9 הוא ממשיכו של ה-M8 שהוכרז בפברואר 2015. המכשיר זוכה לעיצוב זהה אך עם שדרוג קל במפרט הכולל מסך 5 אינץ' Full HD, שבב מרובע ליבות Snapdragon 810, זיכרון עבודה 3 ג'יגה-בייט, אחסון פנימי 32 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה משודרגת של 20 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2840mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.