לאחר שחשפה בכנס המובייל השנתי את תוכניותה לשוק הבינוני בדמות מכשירים חדשים לסדרת ה-Desire הוותיקה, ממשיכה ענקית הטכנולוגיה מטייוואן להתגרות ולפזר חצאי רמזים אודות מכשיר הדגל הבא שלה, וממשיכה להשאיר במתח רב את קהל לקוחותיה לקראת ההכרזה הצפויה שתערך בתאריך ה-25/03/14.

בסרטון הוידאו בן השתי דקות אותה שיחררה החברה אמש, נראים זוג מהנדסים המתפארים ומתגאים בעוצמת הסאונד ברמקולים הכפולים אותם יש למכשיר הדגל הנוכחי של החברה, ה-HTC One, ואף נשמעים ומראים ברקע קולות בס וסאונד עוצמתיים. בהמשך הסרטון, דואגים צמד המהנדסים אף לתרום לתחושת המסתוריות האופפת את המכשיר החדש ומחזיקים בידיהם את מה שנראה כמו המכשיר החדש, אך דואגים כמובן להסתיר אותו היטב. כמובן, שלאורך כל הסרטון וגם בסופו, טורחים צמד המהנדסים להדגיש כי למכשיר החדש יהיו רמקולים כפולים ועוצמתיים יותר מזוג הרמקולים המעטרים את המכשיר כיום.

http://www.youtube.com/watch?v=D0brzd7BfM4

במהלך כל הסרטון, אם נאזין היטב, נוכל אף לשמוע כאילו צמד המהנדסים חשפו את שמו של המכשיר החדש הקרוי בשם הקוד HTC M8, וחוזרים על השם The All New One מספר רב של פעמים. אולם, נזכיר כי חברת HTC בעצמה טרם חשפה את שמו של המכשיר החדש וכי עולות מספר אפשרויות לשמו, כאשר השמועות וההדלפות השונות מדברות על כך כי נוסף לשם זה עלו השמות HTC One 2 ו-HTC One+. שמועה נוספת שעלתה לאחרונה לכותרות טוענת כי ייתכן ו-HTC תחרוג מכללי המשחק המוכרים ותקרא למכשיר הדגל בשם הלא כל כך צפוי ONE Up, שכן לטענת החברה, המכשיר צפוי להיות רמה אחת מעל כולם.

קרא עוד:  אפל: צופים בעיות אספקה רציניות בעקבות מגפת הקורונה

עפ"י כל ההערכות וההדלפות השונות, מכשיר ה- HTC M8 החדש צפוי לכלול מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית HD של 1080P, מעבד ארבע ליבות עוצמתי בתוספת שבב ה- Snapdragon 800 או דגם 805, וזיכרון RAM 2GB. גם מצלמת המכשיר צפויה לעבור שינוי מהותי, ושמועות מדברות על כך כי החברה תאבזר את מכשירה החדש במצלמה קדמית 2 מגה-פיקסל לשיחות וידאו, ובמצלמה כפולה בגב המכשיר. המכשיר החדש צפוי לקבל את מערכת ההפעלה אנדרואיד KitKat 4.4  בעלת ממשק ה-Sense 6.0 החדש.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.