כניסתה של יצרנית המכשירים הטיוואנית לתחום הצילום הביא את בשורת האקסטרים לתחום המחיר הנמוך, וכעת ה-HTC Re מושקת גם בישראל.

טאצ’ גרופ, נציגת HTC בארץ החלה בשיווק המצלמה החדשה אשר תימכר ב-950 שקל, מה שמציב אותה מעל מצלמת ה-GoPro Hero המוזלת או ה-SJ400 הסינית, אך מתחת לסדרת ה-Hero4.

ה-Re אשר מעוצבת בצורת שנורקל או פריסקופ ובעלת מימדים קטנים, מאפשר לצלם באיכות של 16 מגה פיקסל או וידאו ב-1080p ב-30 פריימים לשנייה או 720p ב-120 פריימים לשנייה (הילוך איטי). למצלמה אין כפתור הפעלה או מסך שליטה, אלא ברגע שהמשתמש יאחוז בה היא תתחיל לצלם. ישנו גם כפתור צילום גדול, אשר לוכד תמונות בלחיצות קטנות וסרטוני וידאו בלחיצה ארוכה וכן אפליקציה המותאמת למכשירי האנדרואיד ו-iOS.

היא חסינה למים ועמידה בפני נפילות, כוללת גם אחסון פנימי של 8 ג'יגה בייט עם אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס microSD, ותקשורת מסוג Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ו-Bluetooth 4.0, זאת לצד סוללה בהספק של 810mAh המסוגלת לצלם עד 1200 תמונות או סרטוני וידאו באורך כולל של עד שעה וארבעים דקות.

המצלמה זמינה כבר כעת לרכישה בחנויות המובחרות.

 

הודעה לעיתונות:
החיים כתמונה שלמה

עם עיצוב גלילי מדהים ומינימליסטי, RE נועדה ללכת עם בעליה לכל מקום כשהיא שוכנת באופן טבעי ונינוח בכף היד. עם RE לא מחמיצים רגע בגלל מעבר בין מצבי הפעלה מאחר וחיישן האחיזה המובנה מפעיל את המצלמה מיד עם הרמתה ומבטל את הצורך בכפתור הפעלה. כפתור הצמצם הגדול והמוחשי מאוד לוכד תמונות בנגיעה בודדת וסרטי וידיאו בלחיצה ארוכה, מה שהופך את הצילום של תמונות את סרטים איכותיים ויצירתיים למהנה וקל ביותר.

קרא עוד:  פרידה יפה: ניתן להתקין את גרסת המפתחים של אנדרואיד 11 ב-PH-1 של אסנצ'אל

ברגעים החשובים באמת אתם רוצים להיות במרכז הפעולה, לא להציץ עליה באמצעות עדשה. הודות ל-RE ולחיישן ה-16 MP CMOS עם הרזולוציה הגבוהה, הקלטת וידיאו במצב full HD (p1080) ועדשה רחבה של 146 מעלות, חלפו הימים שבהם התחבאתם מאחור הכוונת בזמן שילדכם משחק את התפקיד המרכזי בהצגה של בית הספר או מבקיע שער במשחק.

RE גם מאפשרת לכם לבחון את היצירתיות שבכם עם אפשרויות צילום בהילוך איטי וקיטועי זמן (time lapse) וגם צילומים תת-מימיים אינם בעיה מאחר ו-REיוצאת מהקופסה כשהיא אטומה למים ללא צורך במארזים או הגנה מיוחד. לא צריך להיות צלם מקצועי כדי להשתמש ב-RE; כל מה שצריך הוא דמיון.

שיתוף בקליק

עם סרטים ותמונות כל כך נהדרים, פשוט חבל לשמור אותם לעצמכם בלבד. RE מתקשרת עם הסמרטפון שלכם באמצעות אפליקציית RE המסנכרנת באופן חלק תמונות, סרטונים והקלטות קיטועי זמן  (time Lapse) על גבי Wi-Fi, כך שתוכלו לחוות מחדש ולשתף את החוויות שלכם בלחיצת כפתור. אפליקציית REזמינה למערכות הפעלה אנדרואיד ו-iOS ואין צורך לערוך או לסנכרן עם המחשב מאחר והאפליקציה מגבה את הזיכרונות היקרים במכשיר הטלפון שלכם או בענן ועובדת בשיתוף פעולה עם אפליקציית Zoe על מנת ליצור סרטונים ברמת עריכה מקצועית המספקים תמצית של החוויות שלכדתם. ואם זה לא מספיק קל, אפשר לשלוט בהתקן גם מרחוק באמצעות האפליקציה ולהפוך את הסמרטפון שכם לכוונת מרוחקת.

קרא עוד:  שאומי השיקה רמקול אלחוטי קטן, מעוצב וחסין למים

הזדמנויות בלתי מוגבלות

RE היא מצלמה מזן חדש, כזה שפותח בפניכם עולם חדש של אפשרויות יצירתיות וממשיך ומתפתח עם הזמן. רובד נוסף של גמישות ופוטנציאל מושג הודות לממשק תכנות/ערכת פיתוח (API/SDK) פתוחים  המאפשרים לשותפי HTC להוסיף להתקן חוויות חדשות וחדשניות לרבות עבור פלטפורמות חברתיות כגוןTencent ואינסטגרם. בקרוב RE תציע הזרמת וידיאו בזמן אמת ל-YouTube ותאפשר לכם לחיות את הרגע ולשתף אותו בערוץ ה-YouTube שלכם.