מסיבת העיתונאים שערכה אמש HTC כדי להכריז על מכשיר ה-Rhyme לא הייתה הפתעה גדולה, ויצאנו קצת מאוכזבים. ציפינו למשהו יותר ממכשיר “למין היפה” ובצבע סגול, והיה עדיף אלמלא היא הייתה חושפת את מכשיר ה-Raider שהוכרז הערב רשמית.

ה-Raider דלף במספר הזדמנויות בעבר, ונדמה כי הוא מחליפו של ה-Desire HD כאשר מביא עימו מסך ענק ומפרט מצוין, אולי אחד הטובים שראינו מ-HTC. אנחנו מדברים על מסך מגע של 4.5 אינצ' ברזולוציית qHD 540×960, לא משהו סטנדרטי, עדיין לא לפחות וזאת יחד עם מעבד כפול ליבה 1.5GHz. לשם שינוי, HTC מקפיצה את זיכרון ה-RAM ל-1GB, וגם מכניסה זיכרון פנימי של 16GB בנוסף לחריץ microSD.

בגבו של המכשיר עם זוג נוריות LED לפלאש נמצאת מצלמה 8 מגה פיקסל בעדשת f/2.2 שתצלם גם וידאו ברזולוציית fHD 1080p, ומקדימה ישנה גם מצלמה 1.3 מגה פיקסל לשיחות וידאו. ה-Raider מגיע עם אנדרואיד בגרסה 2.3 ותואם לרשת הדור הרביעי LTE, מכיל סוללה בעלת 1620mAh ומשקל כולל קצת כבד העומד על 163.8 גרם.למרות שלא ציינה זאת במפורש, המכשיר לא יגיע לארצות המערב אלא לדרום קוריאה, וייתכן כי בהמשך הוא יצוץ גם בחנויות בארה”ב.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.