ה-HTC Flyer אמנם טאבלט חביב, נוח לשימוש ובמיוחד אם אתם מאלה שמחפשים טאבלט לעבודה וכתיבה. עד כמה שזה יכול להיות שימושי, אנחנו ציפינו כי החברה תביא את בשורת ה-Honeycomb דווקא בתערוכת MWC שנערכה בפברואר, אולם זה לא קרה ומאז אנחנו שומעים רק הבטחות מהחברה הטיוואנית. והנה, טאבלט של HTC שדלף בשעות האחרונות העונה לשם Puccini מציג גודל משודרג ואת המערכת של אנדרואיד.

מדובר כמובן ב-Honeycomb על מסך בגודל 10 אינצ' המגיע עם מעבד 1.5GHz, בדיוק כמו זה של ה-Flyer. מפרט נוסף כולל בין היתר גם מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED כפול (רק למקרה שאתם מסתובבים בלילה עם הטאבלט במסיבה וממש חייבים את הפלאש לצילום), תקשורת WiFi אלחוטית ודור 4 LTE לשימוש כאשר אין רשת אלחוטית בסביבה. אם השם נשמע לכם מוכר, זאת מכיוון שכבר הוא דלף בעבר, ואז ידענו לומר כי הוא גם מגיע עם ממשק ה-Sense החדש על גבי גרסת הטאבלטים עם שימוש בעט סטילוס.

אז מה יעלה בגורלו? האם נזכה לראות את פוצ'יני בקרוב על המדפים בשם נורמלי יותר? אנחנו מצפים וממתינים בדיוק כמוכם. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.