אחרי שחזרה בה, עכשיו מגיע התיקון: HTC מסרה כי היא עובדת על פיתוח Bootloader חדש למכשירי ה-Sensation זאת לאחר שהאחרונה חסמה את המכשיר מפני פריצה והחלפת רום המכשיר. הצעד מצד החברה הגיע מעט מאוחר מידי בשל שרבים המכשירים הנמכרים ופיתוחי התוכנה השונים של HTC כבר הכילו את הפריצה, אך לזה מבטיחה תיקון בדמות עדכון תוכנה שיגיע לבעלי המכשירים השונים:

“HTC מחויבת לצרכנים כדי להסיר את נעילת ה-Bootloader אם יחפצו בכך, אולם אנחנו רבים השינויים שנעשו כבר לפני שינוי המדיניות שלנו. אנחנו מתנצלים על אי הנוחות אבל היו בטוחים שאנחנו עובדים על פתרון לכל לקוחותינו ומחויבים לשנוי זה. אנא הישארו קשובים לערוצים הרשמיים לגבי העדכון וכיצד אנו נממש את המדיניות החדשה”.

אז נראה כי HTC עושה שינוי מדיניות לאחר שהכריזה כי היא נועלת את ה-Bootloader וכך נדמה כי היא מפצה על טעות העבר בניסיון לחסום את מערכת האנדרואיד מפני שינויים כשהבינה כי להילחם במפתחים זו מלחמה אבודה. HTC עדיין לא מסרה כיצד היא תפיץ את העדכון ומתי זה יתרחש, אך אנחנו שמחים לראות את השינוי החשוב שבו גם סמסוג שותפה לו. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.