אחת החברות הבודדות שקולן לא נשמע לקראת תערוכת הסלולר MWC 2017 היא HTC. אבל, מתברר שגם היא מתכוננת במרץ לקראת ההשקה הבאה שלה. תמונות ראשונות שדלפו לרשת חושפות כי ייתכן ולא מדובר במכשיר דגל חדש אלא דווקא במכשיר שמיועד לשוק הביניים – HTC One X10.

לפי התמונות שפורסמו לראשונה ברשת החברתית Weibo, ניתן לראות את שם המכשיר מוטבע על גבו – X10 – מה שמרמז כי כך אכן ייקרא המכשיר. הוא יציע גוף מתכתי עם מסך גדול ומקשי ניווט מתחתיו. בנוסף ניתן לראות בתמונות חיישן טביעות אצבע שממוקם בצדו האחורי של המכשיר, כמו גם נורת LED כפולה שתשמש כמבזק עבור המצלמה האחורית.

שמועות מוקדמות על One X10 כבר החלו לצוץ בחודש דצמבר האחרון, אז נטען כי המכשיר יגיע עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p, עם 3 ג'יגה-בייט של RAM, מצלמת 13 מגה פיקסל ושבב מתומן ליבות MediaTek Helio P10. עוד נאמר כי מחירו של המכשיר יעמוד על כ-290 דולר, אבל הן לוו בהדמיות שלא באמת מזכירות את התמונות שדלפו כעת, כך שלא ברור אם אכן מדובר באותו המכשיר.

כך או כך, HTC צפויה להשתתף בכנס MWC 2017 בשבוע הבא, וייתכן בהחלט שתנצל את הבמה הזו כדי לחשוף את המכשיר, שכן HTC 11 לא צפוי לנחות על המדפים במשך לפחות עוד כמה חודשים.