אם אתם נמנים מבין בעלי מכשירי הדור הקודם של HTC, וודאי התמלאתם קינאה כאשר HTC השיקה את ה-One עם ממשק ה-Sense 5.0. אחד המכשירים האחרונים שהושקו לפני הדור הנוכחי, היה +One X, מכשיר משודרג מעט שהגיע אחרי ה-One X והביא גם מספר תיקוני באגים שונים.

לשמחתם של אותם הרוכשים בארץ ובעולם, VR-Zone מדווחים כי גרסת הפלוס קיבלה בימים האחרונים שדרוג לאנדרואיד 4.2.2 הכולל את ממשק ה-Sense 5.0 האחרון של החברה. הממשק החדש והמעודן יותר כולל את ה-BlinkFeed המציג עדכונים מרשתות חברתיות ומידע אישי וחדשותי, HTC ZOE  וכן שינויים שונים שהוסיפה HTC לממשק האנדרואיד המקורי וכמובן תיקוני באגים ושיפור בחיי הסוללה. העדכון בגודל של 484MB מוצע כרגע להורדה למשתמשים מאסיה בלבד, אבל זה בטח גם אומר כי העדכון יגיע אט אט גם למשתמשים מהמערב. בינתיים החבר’ה של XDA שמרו את העדכון להורדה, אולם כאמור הוא מותאם כרגע רק למכשירים מסוימים.

אבל זה גם חדשות טובות גם לבעלי ה-One X הראשון, שכן הסבירות גבוהה למדי כי העדכון יגיע גם אליהם, ואם לא אנחנו בטוחים שמפתחי הרומים יודעים מה לעשות בנידון.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.