לאחר שהוצגה בתערוכת MWC 2012 וה-X קיבל מחיר, כעת נחשפים מוצרים חדשים ואביזרים נוספים לסדרת הדגל HTC One. החברה הציגה למכירה מגוון אביזרים חדשים זאת בנוסף לאביזרים שיגיעו מהיצרניות השונות.

Media Link HD: מכשיר קטן המתחבר לטלוויזית HD ובעזרתו ניתן להזרים ישירות לטלוויזיה את הטלפון. אפשרות זו הודגמה באחד מן הסרטונים  שהועלו לרשת בהמשך המציגים את יכולות המכשיר HTC One X. ע"י החלקה למעלה בעזרת האצבעות לכיוון הטלוויזיה, המסך יועבר אוטומטית לטלוויזיה. כך ניתן להשתמש בטלפון כסטרימר ואפשרות נוספת של המכשיר היא שימוש בטלפון תוך כדי ההזרמה, מבלי להפריע לקובץ שמתנגן. המחיר: £79.99.

StereoClip: זהו דונגל קטן הנראה כמו דיסק און קי המתחבר ליציאת ה-AUX 3.5 שברדיו וקולט בצורה אלחוטית (Bluetooth) את המוזיקה המנוגנת בסמארטפון. כל מה שתזדקקו לו הוא יציאת 3.5 מ”מ ברדיו (או כל שפצור אחר שתמצאו לנכון) ותוכלו להאזין למוזיקה בקלות ובאיכות סטראופונית כאשר השליטה מתבצעת מהסמארטפון. המחיר: £49.99 .

Dock לרכב: עמדת עגינה לרכב המותאמת למכשירים ומתחברת ללוח המחוונים. העמדה מאפשר לכוון את המכשיר לכל כיוון שנרצה וגם מטעינה את הנייד בזמן השימוש בו. המחיר: £49.99

דיבורית Bluetooth לרכב (זו שנראית כמו חללית): זוהי למעשה דיבורית רגילה, שמתחברת באמצעות התקן Bluetooth למכשיר וכך ניתן לענות לשיחות טלפון מבלי לגעת המכשיר עצמו. המחיר: £89.99.

בנוסף לאביזרים הללו, ניתן למצוא בחנות Clove אביזרים לכל מכשיר. עבור ה-HTC One V: מטען + dock לרכב, מגן-כיסוי קשיח, שני מגני מסך ומגן מכשיר. עבור ה-HTC One S: שני מגני מסך, מגן-כיסוי קשיח, מגן דק במיוחד ושקוף, מגן קשיח עם מעמד לטלפון, מטען + dock לרכב ומגן "כיס" (שמוציאים את הטלפון על מנת להשתמש ומחזירים בסיום). עבור מכשיר הדגל, ה-One X הציגה HTC את מירב האביזרים: עבורו ניתן למצוא את אותם אביזרים שקיימים עבור ה-s אך עם תוספת מעניינת ונחמדה מאוד, מעמד שולחני עם רמקולים שיתאים לכלל הגרסאות של המכשיר.

קרא עוד:  ל-HTC יש טלפון חדש שעונה לשם Wildfire X

באתר של Clove צויין כי האביזרים אמורים להיות משווקים באיזור אמצע-סוף אפריל.