אחרי נוקיה ותקלת הניתוקים ב-Lumia 900, מגיעים דיווחים ממשתמשים על בעיות במכשירי סדרת One החדשה של HTC. תחילה היה זה מכשיר הדגל ה-One X, שעיצוב ה-Unibody שלו גורם כך נראה, לבעיות תצוגה ועיוותים כאשר לוחצים על המסך בקצוות. “מפל הצבעים” שנראה בוידאו בהמשך מתרחש רק כאשר לוחצים על קצוות המסך, דבר שאנו מכירים לרוב ממסכי LCD סטנדרטים, אך לא במסכי מגע בסמארטפון שלרוב בעלי זכוכית עבה יחסית. ב-Cnet אומרים כי המסך גמיש מאוד וקל לכיפוף וזה מתרחש רק כשמבצעים זאת בכוונת תחילה ולא בשימוש השוטף עם המכשיר. ב-HTC אומרים כי לא מוכרת להם הבעיה, וכי ייתכן שמדובר במכשיר אב טיפוס ראשוני ולא בסדרת הייצור שהגיע לחנויות. אנחנו אומרים כי זו אכן בעיה למי שהשלמות חשובה לו, ואם יש ברשותכם את ה-One X נשמח לשמוע האם גם אצלכם קיימת הבעיה.

אם זו אכן לא באמת בעיה, ל-HTC יש תקלה נוספת שהיא צריכה להתמודד איתה. דיווחים שפורסמו ב-XDA מציגים את ציפוי הצבע של ה-One S שהחל להתקלף בקצוות העליונות של המכשיר בקלות רבה מידי. זה היה יכול להיות פחות נוראי אלמלא HTC התגאתה בציפוי המיוחד של המכשיר שאינו דורש כיסוי מגן: “תהליך ה-micro arc oxidation מאלומיניום נמצא בשימוש בתעשיות התעופה ונבדק בזרם של 10,000 וולט. זה נותן תחושה מתכתית וקרמית הגורמת לו להיות חזק חמש פעמים יותר מכל חומר אחר.”

קרא עוד:  יותר מ-25 מיליון טלפונים נפגעו מוירוס שהסתתר באפליקציות רשמית

מ-HTC נמסר בתגובה כי “המוצרים הנמכרים הם באיכות גבוה ביותר המספקים חווית שימוש מצוינת ללקוחות. הציפוי של ה-One S נבדק במעבדות ונמצא שהוא חזק מאוד ולמרות חוזקו, אין זה אומר שלא ניתן לגרום לו נזק”. ללקוחות שאינם מרוצים, HTC מציעה להחזיר את המכשיר למרכז השירות לתיקון ומבטיחה לבצע שינוי שהדבר לא יחזור על עצמו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.