אין כמו מכה למאזן הכספים כדי להוציא מחברה מכשירים מעולים, לכן שמחנו לראות שבכירים בחברת HTC בחרו באומץ להפסיק להשיק עשרות מכשירים בשנה ולהתמקד בסדרה אחת של מכשירים, כאמור מדובר על סדרת מכשירי ה-One, שבהחלט נראים כי הם הולכים לתת תחרות ראויה למכשירי ה-iPhone וה-Galaxy S של המתחרות.

חוויה מתקנת
ללא ספק המעניין ביותר בסדרה, הוא כמובן מכשיר הדגל "One X", אשר מצוייד במעבד Tegra 3 מבית NVIDIA בעל ארבע ליבות (פלוס אחת) במהירות 1.5GHz, מסך Super-LCD בגודל 4.7-אינצ', מצלמה מעולה, עובי של 9.3 ובמשקל 130 גרם, בצורה מסוימת המכשיר הזה מתקן את כל מה שהיה לא בסדר במכשירים של HTC מהשנה האחרונה. הם היו כבדים, עבים ולא נחשקים. שלא כמו ה-HD2 וסדרת ה-Desire שהעלתה את החברה על המפה.

בדרך לארץ
בשורה משמחת אף יותר, שיצאה ממסיבת העיתונאים של HTC היא העובדה שמכשירי ה-One יעשו את דרכם גם לישראל, אומנם הדבר לא נאמר באופן מפורש אך חדי-העין שצפו במסיבת העיתונאים של HTC לא יכלו שלא להבחין בסמליל של סלקום ופלאפון מתנוסס לצידם של שאר סמלילי מפעילות הסלולר בעולם, סלקום טרם אישרה, אך תמונות יח"צ של סדרת המכשירים החדשה שנשלחו אלינו מחברת היח"צ אשר מייצגת את סלקום והן את חברת טאצ'-גרופ, היבואנית החדשה של מכשירי HTC לישראל משאירה מקום מועט לספק כאשר הממשק מוצג בעברית.

בארץ מעריכים כי החברה תשיק בישראל תחילה את מכשיר ה-One X בסביבות חודש מאי, שכן מדובר במכשיר הדגל של הסדרה ובאמצעות תוכל לחזק החברה את שם המותג בישראל, טרם ההשקה של מגוון מכשירים רחב יותר.

עוד דיווחים מהתערוכה כאן באתר ובעמוד הפייסבוק.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.