בעוד מעבד ה-Tegra 3 מרובע הליבות נהנה מתהילה בזמנים אלה, יש עוד מתחרים שעדיין לא הציגו את מרכולתם. אחת מהם היא Qualcomm עם מעבד ה-Snapdragon S4 המגיע על גבי HTC One X בגרסה האמריקאית. זהו מעבד כפול ליבה 1.5GHz בלבד, ובמבחני ביצועים מול ראשונים הוא מציג יכולות גבוהות ממעבד ה-Tegra 3.

ניתן לראות במבחנים שבוצעו כי המעבד מקבל ציון כמעט כפול מה-Transformer Prime המבוסס על Tegra 3 במבחן של Vellamo ואילו במבחן ה-Quadrant הוא מקבל 4952, יותר מכפול מה-Galaxy Tab, מספרים מרשימים ללא ספק.

בין אם אתם מסכימים עם התוצאות הללו או לא, יש צורך לומר כי עדיין עוד מוקדם לדעת כיצד הדבר משפיע על השימוש הכללי במכשיר, ויש שיעדיפו את הפלטפורמת ה-4 פלוס 1 של Nvidia לעומת ה-Snapdragon שתגיע על הגרסה האירופית של מכשיר ה-One X.

כאמור, המכשיר מגיע בשתי גרסאות כאשר לארץ תגיע גרסת ה-Tegra 3 בעלת ארבע ליבות (פלוס אחת) במהירות 1.5GHz, ושאר המפרט כולל מסך Super-LCD בגודל 4.7-אינצ', מצלמה 8 מגה פיקסל, עובי של 9.3 ובמשקל 130 גרם. הוא יושק גם בישראל בעוד כחודשיים-שלושה. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.