לאחר המתנה לא מאוד ארוכה, הציפייה לעדכון המיוחל סוף-סוף הגיעה לסיומה. טאצ' גרופ, היבואנית הרשמית של HTC בישראל, הפיצה את העדכון החדש לספינת הדגל שלה, HTC One X. העדכון לגרסת האנדרואיד 4.0.4 זמין להורדה והתקנה "דרך האוויר" (OTA) למכשירים אשר נרכשו דרך היבואנית בלבד, וכמובן מגיע עם ממשק מלא בעברית, זאת לאחר שהעדכון הושק למכשירים אשר נרכשו בחו"ל ובחנויות הפרטיות.

העדכון החדש מביא את ממשק ה- Sense 4.1 ושיפור ניכר מאוד בביצועי המכשיר. כך ניתן להתרשם מקפיצה של כאלף נקודות באפליקציית Quadrant Standard Edition, במבחן הביצועים שהריץ עבורנו אחד הגולשים. מעבר לכך, HTC דאגה לתקן את עניין כפתור המציק הימני ומעתה מאפשרת לבחור מה יהיה תפקידו מתפריט בחירה, וביטלה את האפקטים תלת-ממדיים אשר מאטים את המכשיר כאשר מדפדפים בין מסכי הבית. בנוסף, טופל הבאג שגרם לכך שכאשר ישנו טפט חי המשתמשים חווים איטיות במסך הבית. זמן השימוש בסוללת המכשיר לא נשאר מקופח אף הוא, וכעת המכשיר מספק עוד כשתי שעות שימוש ברצף – כאשר מסך המכשיר דולק.

אין ספק, חווית השימוש במכשיר הדגל של HTC מתעצמת אף יותר בעדכון החדש, ונראה כי היבואנית הרשמית מזכירה לנו שהיא לא עומדת להשאיר את מכשיריה בישראל מאחור. בכל אופן, אנחנו יותר מחכים לקבל את עדכון אנדרואיד 4.1, המכונה גם Jelly Bean, אשר יופץ החודש ברחבי העולם ובישראל – במועד שטרם פורסם. (תודה לאסאל מור על הטיפ!)