יושק בישראל בעוד כחודש. HTC One.

טאץ’ גרופ, יבואנית HTC בישראל הודיע היום כי מכשיר ה-HTC One שהושק בעולם יגיע לישראל בסוף חודש הבא (יוני). המכשיר צפוי להימכר אצל מפעילות הסלולר ודרך אתר היבואנית, כשמחירו עדיין לא פורסם באופן רשמי, אולם בחנויות הפרטיות ניתן למצוא אותו סביב מחיר של כ-4,000 שקל לגרסת 32 ג’יגה – יקר משמעותית ממחיר ה-Galaxy S4. כאשר יושק בישראל אנו מאמינים כי מחירו ירד ויתחרה ראש בראש במחירו של ה-S4.

בסוף השבוע דיווחנו כי HTC הצליחה למכור מעל 5 מיליון יחידות מאז השקתו, זאת למרות בעיות אספקה שנרשמו בחודשיים האחרונים אשר גרמו לעיכובים בייצור. זהו כמחצית ממספר המכשירים שמכרה סמסונג ולדברי HTC ללא השקעה כמעט כלל בשיווק.

HTC One הוכרז בסוף פברואר השנה והציג מספר חידושים בממשק ה-Sens UI ובחומרה כמו ה-BlinkFeed, מרכז עדכונים חדש המציג על מסך הבית עדכונים חיים ורלוונטיים למשתמש כגון עדכונים מרשתות חברתיות, עדכונים מעולם הבידור והפנאי ועוד, מצלמת UltraPixel האוספת 300 אחוז יותר אור בהשוואה לחיישנים של מצלמות רגילות בזכות שימוש ב-3 חיישני 4.3 מגה פיקסל ושילובם לתמונה אחת וה-Sense TV המאפשר להפוך את המכשיר לשלט רחוק (בדומה ל-S4) בזכות משדר האינפרא-אדום ואפליקציה המאפשרת לשלוט במכשירי הסטריאו בבית.

מפרט המכשיר כולל מסך 4.7 אינצ’ Full HD, מעבד מרובע ליבה Snapdragon 600, זיכרון 2 ג’יגה ראם, גוף אלומיניום Unibody, רמקולים סטריאופוניים, מערכת האנדרואיד Jelly Bean וממשק ה-Sense UI 5.0. עוד על המכשיר בוידאו שצילמנו בהשקתו בברצלונה.

קרא עוד:  ה-Mi 9 SE לשוק הביניים הושק באופן רשמי גם בישראל

עדכון: מחירו מוערך ב-3,290 שקל

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.