עם ההכרזה על HTC 10 בתחילת החודש, הערכות היו כי HTC וויתרה למעשה על סדרת ה-One שליוותה אותה במהלך השנים האחרונות, אולם היום הכריזה היצרנית הטיוואנית דגם מחודש לעיצוב של הדור הקודם שיופץ באירופה תחת השם HTC One S9.

המכשיר החדש, שייועד כנראה לשוק הביניים פלוס, כולל מסך בגודל של 5.1 אינץ' ברזולוציית 1080p, נמוך בהשוואה ל-2K שמאפיין את מכשיר הדגל הנוכחי. גם תחת מכסה המנוע ביצעה החברה מספר שינויים כשזה כולל מעבד מתומן ליבות על בסיס ערכת השבבים Helio X10 של היצרנית מדיה-טק, זיכרון עבודה בנפח 2 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון בנפח 16 ג'יגה-בייט בתוספת חריץ להרחבת זיכרון עד לנפח שני 2TB וכן סוללה בקיבולת 2840 מיליאמפר/שעה.

גם במערך צילום ביצעה HTC לא מיעט שינויים, כשהמצלמה האחורית תוכל לצלם באיכות של עד 13 מגה-פיקסל. כן הוסיפה תמיכה במייצב אופטי OIS אם כי ויתרה הפעם על המיקוד האוטומטי בלייזר, כשהמצלמה הקדמית תתמוך בטכנולוגיית ה-UltraPixel. מערך הסאונד יכלול צמד רמקולים בחלקו הקדמי של המכשיר תוך שימוש בטכנולוגיית ה-BoomSound שאיפיינה את מכשיר הדגל של שנה שעברה, ה-M9.

כמו כן, המכשיר כולל כמובן את כל הקישוריות ההכרחיות לרבות קישוריות הרשת האלחוטית בתקן 802.11 ac וקישורית הבלוטות' בתקן 4.0. אין כאן חיישן טביעות אצבע וחיבור הטעינה הוא בחיבור microUSB הסטנדרטי.

המכשיר צפוי להימכר באירופה בתג מחיר של 499 אירו שהם שווי ערך ל-2,100 שקל לפני מיסים, כ-100 אירו פחות ממחירו של מכשיר הדגל נוכחי.

קרא עוד:  התגלה כי iPhone 11 בודק את מיקום המשתמש כל הזמן; אפל: ככה זה

 

HTC One S9

One S9 של HTC הוא מכשיר שוק ביניים המעוצב כפרימיום. הוא מגיע עם מסך 5 אינץ' ברזולוציית 1080p ומצויד במצלמת 13 מגה פיקסל כראשית ומצלמה בעלת חיישן 4 מגה פיקסל בטכנולוגיית Ultra Pixel קדמית. המכשיר מבוסס על שבב Helio X10 מבית מדיה-טק עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון RAM וסוללה בהספק 2840mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.