מכשיר הדגל של HTC, ה-One X לא לבדו במערכה, והחברה הכריזה גם על מכשיר לא פחות מעניין ומרשים, ה-One S. יש האומרים כי הוא מיועד לשוק הביניים, כך גם לפי הדיווחים הקודמים, אך העיצוב והמפרט משאירים אותו גבוה למעלה.

הדק ביותר של HTC
One S רץ על מעבד כפול ליבה מסדרת Snapdragon S4 במהירות 1.5GHz שצפוי להתחרות עם המכשירים חזקים של היום אך מחסיר את מעבד המרובע ליבות שיש ב-One X וכמה מכשירים נוספים שנחשפו בברצלונה, אבל אנחנו לא מתלוננים. מסך המגע בגודל 4.3 אינצ' מביא רזולוציה של 960×540, בדומה למסך של ה-Sensation XE אך כאן HTC התעלתה על עצמה והצליחה להביא עובי מרשים של 7.9 מ”מ בלבד. כבר לא הפיל השמן של השוק.

העיצוב של המכשיר הוא אחד היפים שראינו המצופה אלומיניום חזק ומהודר ובגב המכשיר שיפוע קל לאחיזה מיטבית. הוא מגיע עם Google Music וגם עם Beats Audio לחווית סאונד מצוינת וכן אותה מצלמת 8 מגה פיקסל הקיימת ב-X עם מהירות תגובה פנומנלית של 0.7 שניות תגובה ו-0.2 לפוקוס וצילום עם עדשה של f2.0 וצילום וידאו Full HD.

המכשיר מיועד להגיע לארה”ב תחילה וגם לשאר העולם בחודש אפריל, כשמחירו המשוער יעמוד על כ-$700.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.