בזמן שרוב היצרניות מתעכבות, HTC כבר החלה בעדכון מכשיר הדגל לגרסת האנדרואיד 4.4 (קיטקט) באירופה. technobuffalo מדווחים כי המפעילה הצרפתית SFR הכריזה כי מכשיריה יקבלו את העדכון 4.4.2 בימים הקרובים בצורה אוטומטית OTA. זוהי ההכרזה הרשמית הראשונה על העדכון באירופה, והיא הקדימה את המפעילות האמריקאיות אשר צפויים לקבל גם הם את העדכון בזמן הקרוב.

HTC הבטיחה ב-31 לאוקטובר כי את עדכון הקיקטק היא תספק בתוך 3 חודשים בארה”ב, ולכן זה אומר כי נותרו לה עוד מספר ימים כדי לקיים את ההבטחה. בינתיים מכשיר גרסת ה-Google Play Edition כבר קיבל את העדכון לפני קצת יותר מחודש יחד עם ה-Galaxy S4.

קיטקט גם לגלקסי
בעוד שעדכון 4.4 כבר הודלף ל-S4, אנו מתעדכנים כי גם ה-Galaxy Note 2 וגם ה-Galaxy S3, מכשירי הדור הקודם, צפויים לקבל עדכון, וזה יקרה בחודש מרץ הקרוב, כך לפי דיווח לא רשמי. לדברי מהנדס אנונימי בסמסונג, העדכון יגיע ברבעון הראשון של  השנה, לאחר השקת העדכון ל-S4. לדבריו העדכון לא יביא עימו שינויים רבים ותוספות לממשק המשתמש.

ככל הנראה זהו העדכון האחרון שלו יזכה מכשיר ה-Galaxy S3 לאחר שעודכן בימים אלה לגרסת האנדרואיד 4.3 שהביאה עימה לא מעט בעיות שונות.