ה-One M8 Prime.

מוקדם יותר השנה רחשו שמועות כי HTC וסמסונג ישקו גרסאות משופרות של ספינות הדגל שלהם, על-פי דיווח חדש נראה כי החברה ביטלה את המשך הפיתוח של ה-One M8 Prime.

איוואן נלסון בלאס (Evan Nelson Blass) הידוע בתור [email protected] הודיע היום כי באופן מפתיע HTC הפסיקה את המשך הפיתוח על מהדורת ה'פריים' של ה-One M8, מדובר בצעד מפתיע שכן עד כה עלו לרשת המפרט המלא ואפילו תמונת 360 מעלות של המכשיר כך הכרזה רשמית על המכשיר מתקרבת וקרבה.

ה-One M8 Prime היה אמור להיות גרסה משודרגת של ספינת הדגל הנוכחית עם מסך בגודל 5.5-אינצ', בהבחנה של QHD (או 2560×1440), מעבד Snapdragon 805 וזיכרון עבודה בנפח 3GB. בצד התוכנה הוא היה אמור להיות מצוייד ב-Sense 6.5, הגרסה החדשה ביותר של הממשק המותאם אישית של החברה. המכשיר היה אמור להתחרות במהדורת ה'פריים' של ה-Galaxy S5 של סמסונג ואף ב-LG G3 שרק הוכרז.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.