לגזרת מכשירי הביניים בישראל מצטרף מכשיר נוסף: One Mini שהוכרז השבוע על ידי HTC יושק בסוף חודש אוגוסט בישראל. מחירו יעמוד על 2,300 שקל ויימכר ישירות דרך היבואנית, חברת טאצ’ גרופ, ועדיין לא ידוע האם הוא יושק גם דרך מפעילות הסלולר המקומיות.

כזכור, ה-One Mini דומה מאוד לאחיו הגדול יותר שהושק גם הוא כבר בחודש זה בישראל וכמותו הוא יגיע עם גוף אלומיניום עם רמקולי ה-BoomSound ומצלמת ה-UltraPixel האיכותית. מידותיו של המיני כמובן קטנות יותר, ובמקום מסך 4.7 אינצ’ F.HD, הוא מצויד במסך 4.3 אינץ' ברזולוציה של 720p ומעט דק יותר. גם המעבד הוחלף ובמקום ה-Snapdragon 600 נמצא את דגם ה-Snapdragon 400 כפול הליבה במהירות 1.4 ג"הץ מספק את המנוע הראשי למכשיר, והוא מלווה ב-1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. עוד פרטים על המכשיר בהודעה בהמשך.

הודעה לעיתונות:
ה-HTC One mini מספק מענה לביקוש מצד הצרכנים לסמרטפון שניתן להכניס לכיס בקלות. הדגם החדש מבוסס על העיצוב המוכר של HTC One, אך מצויד בצג של 4.3 אינץ' ומעבד כפול ליבה 1.4 מגה-הרץ. הטלפון גם מריץ את הגרסה העדכנית ביותר של אנדרואיד עם HTC Sense®, החוויה הסלולרית המובילה של HTC, המיועדת לאלו שמחפשים מכשיר מסוגנן, בעיצוב ובביצועים איכותיים.
"אנו גאים מאד ב-HTC One, שהוא הסמרטפון המוביל בשוק, ועכשיו גם בדגם החדש HTC One mini, שהם חלק ממשפחת הסמרטפונים הטובה ביותר בעולם." אמר פטר צ'ו (Chou), מנכ"ל HTC Corporation. "ה-HTC One mini כולל את כל הדברים שהפכו את HTC One לסיפור הצלחה, עם אותו מראה אטרקטיבי, רק בממדים קטנים יותר."
לחשוק בו
ל-HTC One mini צג חד בגודל 4.3 אינץ' וברזולוציה של 720p, עם העיצוב הידוע והאיכותי של HTC. המכשיר משווק עם גוף אלומיניום אטרקטיבי ודקיק באפור מטאלי ובשחור ופינות מעוגלות שמשווים לו מראה נהדר ותחושת אחיזה יוצאת מן הכלל.
HTC BoomSound: הסלולרי מעולם לא נשמע טוב כל-כך
ה-HTC One חולל מהפכה בחוויית השמע בסמרטפון עם שני רמקולים סטריאופוניים חזיתיים בטכנולוגיית HTC BoomSound. כמו בדגם הגדול יותר, הרמקולים ב-HTC One mini מוזנים ממגבר ייעודי שמפחית עיוותים ומשמיע צליל חד יותר בעוצמה גבוהה שאתם והחברים תוכלו להאזין בהם למוזיקה, לצפות בווידאו ולשחק משחקים בכל פעילות שהיא. טכנולוגיית Beats Audio™ המשולבת במכשיר משפרת את השמע לרמה חדשה, ומבטיחה את חוויית ההאזנה הטובה ביותר בטלפון הסלולרי.
HTC BlinkFeed: כל התוכן המועדף במסך אחד
ה-HTC One mini שם את כל התוכן המועדף במרכז העולם הסלולרי שלך. מסך הבית שונה לגמרי, והוא מציג מידע רלוונטי המתעדכן בזמן אמת מרשתות חברתית ובחדשות באמצעות HTC BlinkFeed, ומציג אותם במקום הבולט ביותר. המכשיר מלקט את התוכן העדכני ביותר המגיע מיותר מ-10,000 פידים המגיעים מדי יום ממקורות המידע הרלוונטיים והמעניינים ביותר, כך שכל המידע שאתם צריכים זמין במבט חטוף, ללא צורך לדלג בין מספר יישומים ואתרי אינטרנט.
מצלמה HTC UltraPixel עם HTC Zoe ו-Video Highlights
מהיום לא צריך להפסיד אף רגע, עם חוויית הצילום המהפכנית של HTC, הודות למצלמה UltraPixel Camera האיכותית ועם פונקציית HTC Zoe. המצלמה קולטות 300 אחוזים יותר אור בהשוואה לחיישני מצלמה רגילים בסמרטפונים, כך שמצלמת UltraPixel מצלמת תמונות עם פרטים מדהים ובטווח חשיפה דינאמי, ואפילו בתאורה חלשה. ה-HTC Zoe גם מאפשר להיזכר ברגעים מיוחדים עם סרטוני וידאו בני שלוש שניות, ומאפשר מגוון פונקציות עריכה מתקדמות וגמישות יצירתית.
את התמונות המרהיבות, כולל תמונות שלכם, באמצעות מצלמה קדמית 1.6 מגה פיקסל, תרצו בוודאי להראות לחברים. תוכלו לצפות בתמונות שלכם בגלריה דינמית, ולשתף אחרים ברגעים המיוחדים באמצעות מצגות מרהיבות של 30 שניות, שנוצרות אוטומטית על ידי Video Highlights, וזאת ללא צורך בתוכנת עריכה מקצועית או בכישורי עריכה. כל מה שצריך הוא לבחור פסקול מהגלריה המסופקת עם המכשיר או מספריית המוזיקה האישית שלכם, ואז לשתף את הסרטון ברשת כדי שכולם יוכלו ליהנות.
מה דעתכם? One Mini יקר או שווה? בואו לדבר על זה בפורום