כבר זה זמן שאנחנו שומעים על גרסת המיני של ה-HTC One אבל בחברה הטיוואנית מסרבים להתייחס לכך. המפרט כבר דלף וגם תמונות יש לא מעט ובכל זאת הוא עדיין לא הוכרז רשמית.

בסבב נוסף של דליפות מגיח שוב HTC One Mini אל הרשת ולא משאיר כל מקום לספק. בתמונות החדשות ניתן להתרשם מגודלו ואכן הוא קטן מאשר אחיו הגדול, אבל לא מחסיר מהאיכות שנשאר עדיין גבוה. בהתבוננות במפרט אנחנו מגלים כי גודלו של המיני יהיה 4.3 אינצ’, זה 0.5 אינצ’ פחות מה-One המקורי, ועם מסך ברזולוציה של 720p המספק צפיפות פיקסלים של 342PPI, לא רע בכלל.

יחד עם זאת הוא ירוץ על מעבד של Qualcomm, אם כי עדיין לא ברור באיזה מדובר וככל הנראה הוא יהיה כפול ליבה, בדומה לדגם ה-One S הרץ על Snapdragon S4. פרט לכך הוא יגיע עם זיכרון 2 ג’יגה בייט ראם, מצלמת האולטרה-פיקסל 4 מגה פיקסל, זיכרון לאחסון 16 ג’יגה בייט ומערכת האנדרואיד 4.2.2 על ממשק ה-Sense 5 החדש. שאלה שנשארה פתוחה הוא האם הוא יצוייד בזוג רמקולים סטריאופוניים, ה-HTC BoomSound בדומה לאחיו הגדול.

מה שבטוח ה-One יכול להוות אלטרנטיבה ומתחרה ראוי ל-Galaxy S4 mini של סמסונג כאשר הוא יושק, על פי השמועות, בסביבות חודש הבא.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.