רמזים רבים פוזרו ברשת בתקופה האחרונה אודות מה שעתיד להיות הפאבלט הבא של HTC – מכשיר שיכונה One Max. הרשת מתעוררת השבוע שוב לאחר שעוד תמונות ומפרט דלפו ומסמנים את הפאבלט הבא של HTC כממשיכו של מכשיר הדגל One, אך בגדול יותר.

בתמונות החדשות המתעדות גם את חלקו האחורי, נראה חיישן מרובע: כנראה מדובר בחיישן ביומטרי היודע לזהות את טביעות אצבעותיו של המשתמש ולשמש עבור פונקציות אבטחה רבות. בצידו של המכשיר ממוקמים מספר כפתורים צידיים, וכנראה כי בנוסף לשם הדגם One Max הוא מכונה גם HTC 8088.

על פי ההדלפות, זהו הפאבלט הראשון של HTC והוא יכלול תצוגת 5.9 אינצ'ים בעלת רזולוציה של  1920X1080 פיקסלים, מעבד 1.7GHz מרובע ליבה ומצלמת 5 מגה פיקסלים. בנוסף ישנם 2GB של זיכרון RAM וזיכרון אחסון פנימי של 16GB. גרסת מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 4.3 והסוללה, עוצמתית דיה – 3,300mAh. מארז המכשיר עשוי מאותו אלומיניום מעוגל כפי שקיים ב-One, וכן מקדימה, בתחתית המכשיר, ניצבים זוג רמקולים סטריאופונים.

בעת תחילתה של מסכת ההדלפות האחרונה, עוד בתחילת אוגוסט השנה, העלתה הענקית הטייואנית HTC סרטון פרסומת שלא מסגיר פרטים רבים מדי. בסופו של הסרטון ההוא נכתב "כאן כדי לשנות" וכותרתו היתה "דבר גדול בדרך". ההערכות הצביעו כי זוהי רמיזה ל-One Max ואחרים טענו בכלל כי מדובר בקמפיין אגרסיבי של החברה. עם הדלפות רבות בהמשך, ביניהן גם של תמונות יח"צ, עורר המכשיר עניין רב בקרב האוהדים של החברה הטייוואנית.

קרא עוד:  רשמי: Vivo NEX 3 עם מסך גולש לצדדים שלא נגמר

מחירו של המכשיר מוערך בכ-$700 עד $800 וצפוי להיות מושק בחודש אוקטובר השנה.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.