הסמארטפון החדש של חברת HTC, ה-HTC One M9, יוצא באופן רשמי לשוק: החברה הודיעה כי החל ממחר, ה-30 במרץ, היא תתחיל לספק את מלאי ההזמנות המוקדמות של המכשירים ברחבי ארצות הברית. כל מי שביצע הזמנה מוקדמת קיבל לאחרונה מייל מהחברה המבשר לו כי הוא יכול להתחיל לצפות לחבילה בדואר. המייל אף מתחייב כי כל ההזמנות המוקדמות יסופקו עד ה-3 באפריל, מה שאומר שהמכשיר יהיה בידיהם של משתמשים כשבוע שלם לפני שהוא יגיע למדפי החנויות.

יחד עם זאת, חברת HTC צפויה לערוך אירוע השקה ב-8 באפריל, יומיים לפני הגעתו הרשמית של המכשיר לשוק, ובו היא עשויה להודיע על שלל של סמארטפונים חדשים, ביניהם אולי גם ה+HTC One M9 המדובר וה+HTC One E9 שכבר נחשף, כך שייתכן ומי שעוד לא הזמין את המכשיר בהזמנה מוקדמת יעדיף לחכות קצת. המחיר בארה"ב למכשיר שאינו נעול עומד על 649 דולרים, שהם כ-2,570 שקלים לפני מיסים.

HTC One M9

ה-HTC One M9 הוא ממשיכו של ה-M8 שהוכרז בפברואר 2015. המכשיר זוכה לעיצוב זהה אך עם שדרוג קל במפרט הכולל מסך 5 אינץ' Full HD, שבב מרובע ליבות Snapdragon 810, זיכרון עבודה 3 ג'יגה-בייט, אחסון פנימי 32 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה משודרגת של 20 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2840mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.