יצרנית הסלולר הטיוואנית HTC, הכריזה היום כי המכשיר ה־+One M9 אשר הושק בחודש שעבר בשוק הסיני, מגיע כעת גם לאירופה, כגרסה משודרגת של מכשיר הדגל הנוכחי של החברה, ה־One M9, וכי השינויים העיקריים מתמקדים במפרט הטכני.

ה־+One M9 כזכור, מגיע עם מפרט מעודכן הכולל מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית QHD המספק צפיפות פיקסלים של 565ppi. בניגוד ל-M9 הרגיל, כאן HTC בחרה ללכת עם שבב מתוצרת מדיה-טק מדגם MT6795T יחד עם 3 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM). מבחינת מערך הצילום, המכשיר מציע מצלמה אחורית בעלת חיישן 20 מגה-פיקסל המשולב עם חיישן עומק והמצלמה הקדמית ברזולוציה של 2 מגה-פיקסל לצד פלאש LED כפול. בתוכו סוללת 2840mAh והוא יגיע עם זיכרון פנימי של 32GB ואפשרות להרחבה.

מבחינת העיצוב, לא מפתיע לראות כי הוא זהה כמעט בכל הפרמטרים למכשיר הנוכחי מלבד שינוי אחד, והוא הוספת חיישן טביעות האצבע בחלק התחתון של המסך לצד הרמקולים הסטראופוניים BoomSound.

כפי שנאמר, המכשיר מיועד לשוק באירופה בצבעים: אפור, זהב וקומבינציה משולבת של שניהם. HTC לא חשפה את מחיר ותאריך ההשקה, ונקווה כי הוא יעשה את דרכו גם לישראל.

HTC One M9 Plus

ה-One M9 Plus הוא הדגם המשודרג של ה-M9 המקורי אשר הושק בסין ובאירופה. המכשיר מצויד במסך 5.2 אינץ' Quad HD לראשונה מ-HTC, ופועל על שבב מתומן ליבות של מדיה-טק יחד עם זיכרון 3 ג'יגה-בייט לעבודה, 32 ג'יגה-בייט לאחסון ומצלמה 20.7 מגה פיקסל ומצלמה משנית נוספת. הוא פועל על מערכת האנדרואיד 5.0 Lillopop ומצויד בחיישן טביעות אצבע וסוללה בהספק של 2,840mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-