מכשיר ה-One M9 Plus, שיצא לפני כחודשיים באסיה, לא מתוכנן כרגע להגיע באופן רשמי למערב, אבל זה לא אומר שאי אפשר להשיג אותו. כמה ספקי צד ג' באמזון העלו לאחרונה לאתר דפי רכישה של ארבעה דגמים שונים של ה-M9 Plus וה-E9 Plus שזמינים לרכישה דרך האתר ואף מבטיחים משלוח לתחומי ארה"ב.

מדובר בשני הדגמים הראשונים של חברת HTC שתומכים ברזולוציית QHD (כלומר 2560×1440 פיקסלים), ובכך מתעלים על ה-1080p של ה-M9 הרגיל. ה-M9 Plus מכיל גם כפתור בית אשר משמש גם כחיישן טביעות אצבע ובגבו מצלמה גדולה למדי – 20 מגה פיקסל המשולבת עם מצלמה משנית למשחקי מרחק ועוד אחת קדמית UltraPixel. בנוסף מכיל המכשיר שבב של מדיה-טק (MediaTek) מתומן הליבות MT6795T Octa-core בתדר מקסימלי של 2.2 ג’יגה-הרץ, יחד עם זיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט RAM, אחסון פנימי של 32 ג’יגה-בייט, רמקולים סטריאופוניים BoomSound התומכים ב-Dolby סראונד המספקים צליל היקפי ואיכותי. ה-One M9 Plus רץ על מערכת האנדרואיד 5.0 Lollipop עם ממשק ה-Sense בגרסתו הסינית, ומשלב יישומים לשימוש בחיישן הביומטרי ותשלום סלולרי כמו AliPay של Alibaba, המתחרה ל-Apple Pay במזרח. הוא זמין לרכישה באמזון בצבעי אפור וכסף תמורת 799 דולר.

ה-ONE E9 Plus מכיל מסך גדול יותר – 5.5 אינץ', 3 זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט, אך הוא לא מכיל את חיישן טביעת האצבעות ואת מוד המצלמה הכפולה, ואף עשוי מפלסטיק במקום מתכת. זו ככל הנראה הסיבה שהוא זמין לרכישה בצבעי אפור ולבן-אדום תמורת 499 דולר בלבד.

HTC One M9 Plus

ה-One M9 Plus הוא הדגם המשודרג של ה-M9 המקורי אשר הושק בסין ובאירופה. המכשיר מצויד במסך 5.2 אינץ' Quad HD לראשונה מ-HTC, ופועל על שבב מתומן ליבות של מדיה-טק יחד עם זיכרון 3 ג'יגה-בייט לעבודה, 32 ג'יגה-בייט לאחסון ומצלמה 20.7 מגה פיקסל ומצלמה משנית נוספת. הוא פועל על מערכת האנדרואיד 5.0 Lillopop ומצויד בחיישן טביעות אצבע וסוללה בהספק של 2,840mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.