חרושת השמועות הסתיימה: כשנה לאחר שחשפה את מכשיר הדגל הקודם שהיווה את המכשיר הנמכר ביותר של החברה בכל הזמנים, חשפה ענקית הטכנולוגיה מטיוואן את מכשיר הדגל הבא שלה ובכך סתמה את הגולל על אחד מהמכשירים היותר מתוקשרים שידענו בשנים האחרונות.

מסתבר שהשמועות צדקו: המכשיר החדש שייקרא (HTC One (M8, מציג עיצוב די זהה לקודמו (אך מלוטש יותר) המעוטר שכבת אלומיניום ללא חיפויים כלשהם. כפי שהוצג במכשיר הקודם, גם הפעם דאגה החברה לאבזר את חלקו העליון והתחתון של המכשיר בשני רמקולים סטריאופונים, שבדומה למכשיר הקודם,  מופעלים בטכנולוגיית ה-BoomSound החדשנית שלדברי החברה יפיקו צלילים באיכות הגבוהה ב-25 אחוזים מהמכשיר הקודם. בניסיון ליישר קו עם מתחרותיה, מציידת החברה את המכשיר החדש במסך בגודל 5 אינץ'  ברזלוציית 1080P, המקנה יחס של 440 פיקסל לאינץ' בודד.

מצב חסכון בסוללה
כיאה למכשיר דגל , המכשיר החדש מציג מימדים המיישרים קו עם המכשירים החדשים שהוצגו בתקופה האחרונה, כשנתוניו עומדים על כ-146.3 מ"מ גובה, 70.6 מ"מ רוחב ועובי של 9.35 מ"מ בלבד. משקלו של המכשיר אף הוא קל למדי וכאשר תציבו אותו על גבי המשקל תקבלו תוצאה של 160 גרם בלבד. כפי שגרסו השמועות, מפרטו של המכשיר מרשים למדי כשבבסיסו עומד מעבד ארבע ליבות בטכנולוגיית ה-Snapdragon 801 בתדר שעון של 2.35GHz והזיכרון RAM נשאר 2GB. את שלל פריטי המדיה שלכם ניתן יהיה לאחסן הודות לנפח ה-16 או ה-32 ג'יגה המגיעים כברירת מחדדל, אך ניתן יהיה להרחיב עד לנפח של 128 ג'יגה בעזרת כרטיס זיכרון microSD.

קרא עוד:  וואן פלוס בחשיפת פרטים ראשונה של OnePlus 7

htc-one-new

המצלמה בטכנולוגיית ה- UltraPixel שופרה, ולמעשה תוכלו להפיק תמונות באיכות גבוהה יותר, אם כי HTC לא ציינה את מספר המגה- פיקסל בדיוק, שכן כידוע מדובר בצילום משולב. למצלמה חיישן BSI בגודל 1/3 וצמצם f/2.0 בעדשת 28 מ”מ. בקדמתו מצלמה 5 מגה פיקסל עם עדשה רחבה, כך שנוכל לצלם תמונות סלפי איכותיות וגם לראות את עצמנו במסך בו זמנית. שתי המצלמות מסוגלות לצלם וידאו באיכות 1080p ו-HDR. מעתה ניתן להפעיל את המצלמה בזריזות, בלחיצה על כפתור עוצמת השמע כאשר המכשיר במצב מאוזן תופעל אפליקציית המצלמה.

ממשק ה-Senes 6.0 עבר מספר ליטושים כאשר עיקר השינוי הוא ב-BlinkFeed, רשת העדכונים והתכנים של HTC שם נוספה אפשרות להוסיף תכנים באופן ידנית זאת יחד עם 1000 המקורות הקיימים. בדומה למתחרתה הקוריאנית, יוכלו המשתמשים לפתוח את המכשיר בעזרת שתי נקישות על המסך. מישהו הזכיר G2?

החברה מציידת  את המכשיר בסוללה בנפח של 2600mAh ויחד עם זאת חושפת את מצב החיסכון בסוללה (Power Saving Mode) מיוחד שבלחיצת כפתור אחת ניתן להשבית את כל השירותים הדורשים תמיכה ברשת. בכדי לא להיות מנותקים, אפשרה החברה תקשורת בסיסית של טלפונים, הודעות SMS ומיילים בלבד. במצב זה לטענתם, תוכל הסוללה להספיק לעוד כשבועיים שימוש.  

המכשיר מגיע עם מגוון אביזרים: כיסוי פליפ (Flip), כיסוי Dot View המציג התראות, שיחות, סוללה ומזג האוויר על הכיסוי ועוד אביזרים נוספים. הוא כבר זמין למכירה במספר מדינות בעולם כאשר ההשקה הגדולה תיערך בחודש הבא וגם אצלנו לקראת סוף אפריל הוא ינחת במחיר שעדיין לא ידוע.

קרא עוד:  לפני ההכרזה: Pixel 3a נחשף בתמונה רשמית

HTC One M8

מכשיר ה-HTC One M8 הוכרז במרץ 2014, והוא הדור השני למכשיר ה-One. הוא נושא מסך 5 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.3 GHz וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-Sense, מצויד במצלמה UltraPixel, מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל וסוללת 2600mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.