מאז חודש נובמבר האחרון, עדכון הגרסה למערכת ההפעלה אנדרואיד (Android) מספר 5.0, שכונתה על ידי גוגל (Google) לוליפופ (Lollipop), ממשיך להתפשט למכשירים החכמים. לאחר ש-LG עדכנה את מכשיר הדגל, ה-G3, ואפילו הספיקה להשיק את העדכון בישראל, עכשיו מגיע תורה של HTC להשיק את העדכון שלה למכשירי הדגל בגזרה המקומית.

על אף שהעדכון ל-HTC One M8 יצא ברחבי העולם לפני מספר שבועות, TouchGroup, יבואנית HTC בישראל, הודיעה כי מכשיר הדגל הנוכחי של HTC יקבל את עדכון דרך האוויר (Over The Air) במכשירים ישראליים שנרכשו דרך היבואנית או משווקים מורשים החל מה-6 לפברואר. מכשיר נוסף של HTC שכבר זכה להתעדכן ברחבי העולם הוא ה-HTC One M7 המקורי, כשהמכשירים הישראלים יקבלו את העדכון בישראל (גם באופן אוטומטי) 3 ימים אחרי ה-One M8, החל מ-9 לפברואר.

העדכון ל-Lollipop במכשירי HTC לא מביא עימו שינוי ממשק מהפכני כמו במערכת האנדרואיד המקורית. שינויים שכאלה יגיעו בעדכון הבא לממשק ה-Sense, השביעי במספר, שאותו נראה לראשונה במכשיר הדגל הבא של HTC שיושק בתערוכת הסלולר הקרובה, MWC 2015, בברצלונה. מה שכן השתנה היא מערכת ההתראות במסך הנעילה, חלון ההתראות עם העיצוב החדש וממשק הישומים האחרונים, כשכולם מזכירים את אלו הקיימים בגרסת האנדרואיד המקורית, רק עם ממשק חלקי של HTC.

משתמשים מתקדמים שיודעים לעבוד עם הרשאות רוט, S-OFF וכ'ו למכשירי HTC, יכולים לצרוב רום (ROM) מקורי או מותאם מאלה המסתובבים כבר ברשת. אם אתם לא מסוג המשתמשים הללו, אתם מוזמנים להתרשם מהעדכון בסרטון הבא:

קרא עוד:  וואווי תשיק את Honor 9X גם כ-Pro עם שלוש מצלמות מאחור