בתערוכת הסלולר שתערך השנה בברצלונה עתידה HTC להציג את ממשיך דרכו של ה-One. הדגם החדש צפוי, כמדי שנה, להגיע עם ממשק סנס (Sense UI) משודרג שעל-פי הערכות יקרא סנס 6.0, על-פי מפת דרכים שדלפה לרשת נראה כי גם משתמשי מכשיר הדגל של השנה הקודמת יהנו ממשק המשתמש החדש.ה

אישור הלא רשמי מגיע מ-LlabTooFeR , מפתח הרום MaximusHD שהצליח להניח את ידיו על מפת הדרכים של החברה לשנת 2014 – על-פיה ניתן לראות כי החברה הטיוואנית מתכננת עדכון למכשיר ה-One המקורי (בעל שם הקוד M7) אשר כולל את סנס בגרסה 6.0, עוד ניתן לראות כי העדכון עשוי לכלול גם את גרסת אנדרואיד העדכנית לאותה התקופה.

HTC's Roadmap
מפת הדרכים של HTC

באופן מאכזב, נראהכי לחברה (כרגע) אין תוכניות לעדכן את שאר המכשירים שהושקו ב-2013 – כמו ה-One Mini, Max וה-Droid DNA או אפילו הגרסה של ה-One אשר כוללת כיסוי אחורי נשלף וכניסה לזוג כרטיסי סים, נראה כי אלו לא יהנו משדרוג נוסף לאחר העדכון לאנדרואיד בגרסה 4.4 'קיט-קט' (KitKat) וסנס 5.5, אם כי עדיין יש תקווה וחשוב לזכור כי לא מדובר מדובר בהצהרה רשמית של החברה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.