מכשיר הדגל הבא של חברת HTC אמנם צפוי לנחות בשוק רק בחודש אפריל, הרבה אחרי ההכרזות על מכשירי ה-Galaxy S7 וה-LG G5 בכנס MWC בברצלונה בהמשך החודש, אבל השמועות לגביו כבר החלו לזרום. בין היתר טוענות השמועות כי המכשיר יגיע עם מסך בגודל 5.2 אינץ' (במקום 5.1 שדווח עד כה), וברזולוציית 2K QHD.

המכשיר, המכונה בשם קוד HTC Perfume, יעוצב בצורה מעט אחרת ממכשירי ה-One הקיימים, וככל הנראה יכיל גם עיצוב שונה ללחצן הבית שישלב גם חיישן טביעות אצבע. ה-One M10 אמור לפעול על מערכת העל-שבב החדשה Snapdragon 820 ועל המאיץ הגרפי Adreno 530, ולהכיל 4 ג'יגה-בייט של RAM, נפח אחסון התחלתי של 32 ג'יגה-בייט (עם חריץ microSD), מצלמת אולטרה-פיקסל של 12 מגה פיקסל (בדומה ל-M9 של השנה שעברה) ואת רכיב ייצוב התמונה האופטי. יחד עם זאת, טוענות השמועות, HTC תוותר השנה על מערכת הרמקולים הכפולה BoomSound שהציגה בדגמים הקודמים.

המכשיר החדש צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד מרשמלו 6.0.1, ולרוץ על ממשק המשתמש הפנימי של HTC, ה-HTC Sense 8.0. תאריך ההשקה הרשמי שלו טרם נקבע, אם כי ההערכות טוענות כי HTC תיתן קצת לענן ה-MWC להתפזר לפני שהיא מכריזה על המכשיר, כדי שיוכל לקבל את מלוא תשומת הלב.