אחרי עיכובים קל, מגיע אלינו מכשיר הדגל החדש של HTC, ה-HTC One. המכשיר יימכר על ידי היבואן הרשמי של החברה בישראל, טאצ' גרופ, החל מה-21 לחודש. תחילה, ישווק המכשיר על ידי היבואנית הרשמית והמשווקים המורשים, כאשר חברת רמי לוי כבר החלה לקבל הזמנות מוקדמות למכשיר, והמכירה בסניפים עתידה להתחיל בימים הקרובים. במהלך החודש הבא, חודש אוגוסט, יושק המכשיר בלפחות עוד שתי מפעילות סלולאריות גדולות.

מחירו של המכשיר אצל היבואנית הרשמית, טאצ' גרופ, עומד על 3,200 ש"ח, בפריסה של עד 12 תשלומים או עד 3 תשלומים ללא ריבית, לא כולל 59 ש"ח עבור המשלוח. אצל רמי לוי המכשיר נמכר במחיר דומה של 3,199 ש"ח, בפריסה של עד 12 תשלומים ללא ריבית, כאשר הזמנת המכשיר דרך האתר תחוייב בהוספת דמי משלוח על סך 25 ש"ח. בינתיים, בשוק החופשי ניתן למצוא אותו החל מ-3,145 שקלים במספר חנויות ברשת ללא אחריות יבואן.

ה-HTC One כזכור, כולל מעבד מרובע ליבות מסוג Qualcomm Snapdragon 600 בתדר של 1.7GHz, זכרון RAM של 2GB ו-32GB זכרון פנימי ללא אפשרות להרחבה. מסך המכשיר בגודל 4.7 אינץ' מסוג Super LCD3 ברזולוציה של 1080X1920, מצלמת המכשיר בעלת 4 מגה פיקסל בטכנולוגית UltraPixel המספקת 12 מגה פיקסל סה"כ עם צילום וידאו ב-1080p (או Full HD), והוא כולל יכולות סאונד גבוהות בזכות טכנולוגית הסאונד של Beats שטמונה בתוכו. המכשיר מגיע עם ממשק המשתמש האחרון של החברה, Sense UI 5.0, ועם אנדרואיד 4.2.2.

קרא עוד:  הטלפון החדש של מוטורולה, One Vision, הוכרז באופן רשמי

אין ספק כי ל-HTC One תחרות קשה בשוק הסמארטפונים העולמי בכלל והישראלי בפרט, כאשר מכל עבר אנו רואים מכשירים חדשים עם יכולות מרשימות מבית LG, סוני, סמסונג, אפל, ולאחרונה גם נוקיה. אם לשפוט על פי הביקורות והמכירות ברחבי העולם, המכשיר עתיד להיות הצלחה גדולה, אך האם הישראלים יהיו מוכנים להסתכן ולצאת מהקופסא של סמסונג ואפל?