אם חשבנו שהשדרוג הקל משהו של ה-HTC One M9 יהיה מכשיר הדגל של היצרנית הטייוואנית לשנה הקרובה, אז טעינו, כי לפי תמונות שהועלו לרשת מתברר כי החברה עובדת על מכשיר גדול יותר וחזק יותר.

כפי שכבר הודלף השבוע, אנו מקבלים אישור נוסף לכך ש-HTC מתכננת את המכשיר המיועד, אשר מכונה HTC E9 או M9 Plus והתמונות שהופצו על ידי רשות התקשורת הסינית לא משאירים הרבה מקום לספק.

לפי הפרטים החדשים, ה-E9 מגיע עם מסך 5.5 אינץ’ ולראשונה מ-HTC – רזולוציית Quad HD, או 2,560×1,440 פיקסלים, זאת בהשוואה ל-1080p של ה-One M9. עוד נאמר כי HTC החליפה את השבב של Qualcomm לשבב ה-MT6795 של מדיה-טק, מתומן הליבות בתדר 2.0 ג’יגה-הרץ שתומך ב-64 ביט.

בצד העיצוב, נראה כי החברה שמרה על גזרה דומה, אך כעת המכשיר דק יותר וגם זוכה למצלמה של 20 מגה פיקסל אחורית, לצד זיכרון עבודה מוגדל של 3 ג’יגה-בייט ואחסון פנימי של 32 ג’יגה-בייט.

באותו הדיווח נאמר כי כפי שהחברה השיק את ה-HTC One E8 אשר מיועד לשוק הביניים עם גוף פלסטיק ובעל חומרה חלשה יותר, כך גם ה-E9 מיועד כפי הנראה לשווקים מסוימים וייתכן כי נראה דגם נוסף עם מפרט שונה או כן מבוסס גם על שבב ה-Snapdragon, אך כל אלה כאמור עדיין בגדר מידע לא רשמי וצריך להמתין ולראות מה יש ל-HTC לשלוף מהשרוול.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.